Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Uçakla Kaçmak

Rüyada uçakla kaçtığını görmek nedir?

Rüyada birinden kaçıyorum, bilmiyorum önce bir arkadaşımı arıyorum ve beni arabasıyla götürmesini istiyorum, uzun bir süre sonra arkadaşlarım, 4 veya 5 arkadaşım beni uçakla o kişiden kaçırmaya karar veriyor, beni THY nin uçağıyla bir yerlere kaçırıyorlar, uçağı da arkadaşım kullanıyor fakat uçakta beni kovalayan kişi ve birde küçük bir çocuk oluyor ve onunla beraber gidiyoruz.

Bana bir zarar vermiyor ama istediği bir şey var, daha sonra bir şehre iniyoruz uçakla, asfalta bir şeyler almak için bu sırada arkadaşlarım bir şeyler yapıp bu kişiden son anda beni kaçırıp uçağa bindiriyor ve uçağı hareket ettiriyor, o kişi binmiyor, asfaltta uçak hareket ediyor ve önümüzde kocaman bir dağ var üzerinde THY yazan kocaman bir uçağın içindeyiz.

Uçak yeterince hıza ulaşamıyor ve biz o dağı kurtaramıyoruz ve dağa çarpıyoruz, uçak alev topu haline geliyor, paramparça oluyor ve herkes uçaktan düşüyor, bir dik vadi kenarı uçurum kenarı gibi bir yerden dört beş arkadaş aşağısı metrelerce derinlikte biz küçük küçük oyukların bulunduğu ve içi kum dolu bu oyuklara tek ayaklarımızdan takılmış ve baş aşağı durur vaziyette bu kazadan kurtuluyoruz.

Herkes farklı bir oyukta, bir arkadaşımın fazla dayanamayıp aşağıya düşüyor ve ölüyor, ben son anda ayak ucumla tutunup tırmanmak için bir yüzey buluyorum ve uzun uğraşlar sonra yukarı çıkıyorum, yine diğer arkadaşlarımda çıkıyor yukarısı çok kalabalık bir platform, insanlar var görevliler var, burası bir yarışmanın sona erdiği bir yer ve biz yukarı çıktığımızda bizimde derecelerimizi yazıyorlar ve bir zil var bana görevli şu zili çalda dereceni yazıyım diyor, şampiyon oluyoruz, bu sırada beni kovalayan kişi geliyor ve polis gibi görevlilere söylüyoruz ve bu kişiyi yakalıyor ben ondan kurtuluyorum. 27 yaşındayım, erkeğim bir sitede bekçilik yapıyorum, evliyim ve 15 günlük bir oğlum var.

Rüya temaları : birinden kaçmak, thy, uçak kullanmak, uçağın asfalta indiğini görmek, uçak düşmesi, alev topu, dik bir vadi, arkadaşının öldüğünü görmek, kalabalık platform, insanlar, görevliler, şampiyon olmak.

Rüyada uçakla kaçmak neye yorumlanır?

Rüyanız, gerçek yaşamınızda kimi endişeler ve kaygılar taşıdığınızı ifade etmektedir. Kendi kendinize bir sorun bakalım, sizi takip eden kim, ne ? Bu şekilde bu sorunların altında yatan korku ve endişelerin neler olduğunu tespit edebilirsiniz. Bu konuda detaylı bilgi takip edilmek sayfasında incelenebilir.

Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada uçak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Uçakla Kaçmak” için 2 yanıt

Rüyada kardeşinin kaçtığını görmek
Annem rüyasında kardeşinin uçakla yurt dışına kaçtığını görmüş, annemin rüyası ne demektir acaba?

Merhaba, ruyada beyaz uçak kulaniyorum, açik havada mavi bulutlarla dolu her taraf ve beni birisi kovaliyor. Ondan kacarken havada uçaĝin yakıtı bitiyor, yere bakiyorum her taraf toprak, tam dusmek yuzereyken uyaniyorum, rabbim hayirlara vesil etsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir