Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Uçakla Uçmak

Rüyada uçakla uçmak ne demektir?

Merhaba, rüyamda annemle birlikte uçaktaydık. ben camdan dışarıya bakıyorum önce yeşil bir alan görüyorum üstünden geçiyoruz, sonra masmavi deniz ya da gölün üzerinden geçiyoruz ama uçak o kadar yakın denize engin ki denizi çok net görüyorum, su tertemiz ve çok berraktı, hatta buranın anneme çok güzel olduğunu onunda görmesini istiyorum birlikte camdan bakıyoruz bu kadarını hatırlayabiliyorum rüyanın. Almbriel

Rüyada uçakla uçmak tabiri

Merhaba, rüyanızdaki tüm unsurlar hep güzel, olumlu mesajlar vermektedir yeşil bir alan, masmavi deniz, tertemiz su, berrak su.

Rüyada uçakla seyahat etmek ise bir seyahate niyetlenildiğini, bu seyahatin yakında gerçekleşeceğini belirtir. Bakınız rüyada uçak sayfası. Tüm bilgiler bir arada değerlendirildiğinde bir seyahate niyetlendiğiniz ve bu seyahatin mükemmel geçeceği söylenebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada uçak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada uçmak, rüyasında uçtuğunu görmek hakkında detaylı bilgiyi uçmak rüya tabiri sayfasında inceleyebilirsiniz.

“Rüyada Uçakla Uçmak” için 3 yanıt

kız arkadaşımın gördüğü rüya ;içinde bulunduğu uçak havalanıp düşüyor bunlar kurtuluyor sonra buyuk bır otobusle başka bir uçağa alınıyorar o uçakta kalktıktan sonra duşuyor

Kız arkadaşının rüyası, onun bir değişim dönemi yaşamakta olduğunu, bu dönemde bazı kaybetme korkuları içinde olduğunu simgelerken, hayatında önemli değişiklik olacağını işaret etmektedir.

Rüya uçak düşmesi görmek
selam, rüyamda uçak düşüyordu, bende bağırdım “uçak düşüyor” diye, anlamı nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir