Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Uçakla Yolculuk Yapmak

Rüyada uçakla yolculuk yapmak neye işaret eder?

Dün bir rüya gördüm. Rüyamda uçağa bindim, Türkiye’ye uçuyorum. Elimde hediyeler var. Babam şu an Türkiye’de gerçekte, rüyamda ona götüreyim diye düşünüyorum sonra vazgeçiyorum. iki hediye var birini hatırlamıyorum biri çikolata, canım çekiyor yemek istiyorum sonra bir tane olduğu için vazgeçiyorum, ilk aşkım olan biri vardi, ona vereyim diyorum yemiyorum. Daha sonra bisiklete biniyorum, oğlum arkamda oturuyor. En son olarak ta midemden ameliyat olmuşum diye gördüm. Bir Adam yanıma geliyor. Diyorum ben sizi bir yerden tanıyorum, oda “ben filmlerde kötü Adam rolünde oynuyordum, ama aslında iyi biriyim” diyor. Onunla arada konuşup sohbet ediyoruz. Acaba bu rüyalar ne anlama geliyor. Yorumunuz için teşekkürler. 30 yaşında evli bayanım.

Rüyada uçakla yolculuk yapmak neye yorulur?

Gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda sevdiğiniz insanlardan güzel haberler alacağınıza işaret ederken, aynı zamanda hayallerinize ulaşmakta olduğunuzu, sevgi ve mutluluğu paylaşacağınızı simgelemektedir. Bu dönemde farklı ve sizi şaşırtacak kişiler ile tanışacaksınız. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada uçak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Uçakla Yolculuk Yapmak” için 2 yanıt

Rüyamda uçakla bir yere gidiceğiz ama bilmiyorum (gerçek hayatta biletini aldığım Antalya uçağı var tek kişi) Annem kızım ve ben uçağa biniyoruz ama yanlış uçakmış neyse kalkmadan yerden bir kaç duraktan yolcu alıyor, hostesin elinde yolcu listesi var, bize bakıp geçiyor ama uçakta ayakta insanlar var, yerde oturanlar var. Kalkıyoruz artık bir bakıyorum ben uçağın en önündeyim, birde dışında yağmurlu hava, annem orada nasıl gideceksin diyor. Derken bir yere iniyoruz gidemiyor uçak iniyoruz pilot sanki benim sevgilim imiş gibi ablası mı ne varmış onun evine gelmişiz yemek yediriyor bize, salata ve bir yemek var. Aşağıya iniyor pilot, bahçe var bir şeyler yapıyor orada, ağaçla falan uğraşıyor buradan kalkabilir miyiz diyor pilot, dışarıya bakıyorum her yerde elektrik kablosu var diyorum, öylece uyandım ve bu uçak rüyasını kendi yaptığım uçak varmış tek kişi bir arkadaşım daha var yanımda yine uçmaya çalışıp karlı bir yerde annemlerin arka sokağında durdum yine her yerde elektrik kabloları vardı ve gitmedim kaldım orada. Yorumlarsanız çok sevinirim.

Betül selam, rüyanızda öne çıkan iki ana unsur var; uçak yolculuğu ve elektrik kabloları. Uçak yolculuğu yaptığını görmek genel anlamda yolculuk planlarına işaret eder ve bir seyahate niyetlendiğini gösterir, bu seyahatin yakında gerçekleşeceğini belirtir, bakınız uçak rüya tabiri sayfası. Rüyanızdaki elektrik kabloları ise aslında sizin bazı konularda kendinizi sıkıştırılmış ve kıstırılmış hissettiğinizi anlatmaktadır. Rüyada geçen olaylar, konuşmalar ise sizin bu durumdan çıkmak için çabalarınızı, arayışlarınızı temsil etemktedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir