Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Uçakların Düştüğünü Görmek

Rüyada uçakların düşmesi neye işarettir?

Ben deniz, yelken ve yat/gemiye ait bir öğrenim alıyorum. Rüyamda denizde surfe benzer bir spor yapıyorum. O da ne! bir anda savaş uçağı görünümüne benzer uçaklar teker teker denize çakılmaya başlıyor. Ama denize düşen patlıyor, alev alıyor. aynı gerçekte de olduğu gibi. Hatta bazıları karaya kadar gelip, karada düşüyor.

Pilotlar kendilerini paraşütle fırlatıyor. Havada paraşütle uçan o kadar çok pilot var ki Sonrası malumunuz uyandım. Rüyamda en ayrıntılı nesneler; Uçağın düşmesi, deniz, bir kaç insan, Uzunca bir iskele. Gönderen Mehmet. 19 Mayıs 2012, 12:39

Rüyada uçakların düştüğünü görmek tabiri

Mehmet Merhaba,

Rüyada uçak düşmesi görmeniz, sizin gerçek hayatınızda kendinize aşırı yüksek ve gerçekçi olmayan hedefler koyduğunuzu gösterir. Uçak düşmesi, uçağın düştüğünü görmeniz, reel yaşamda gerçekleşmesi hemen hemen imkansız hedefler peşinde koşmanın sizin çöküşüne sebep olabileceğine yorumlanır. Bu hedefler sizin çöküşüne neden olmasa bile önemli bir zaman kaybı ve para kaybına sebep olacaktır manası taşır. Rüyanızda çok fazla sayıda uçak olması, onların düşmesi, sayfada yazan açıklamanın anlamını iyice sağlamlaştırmakta, derhal içinde bulunduğunuz ruh halini, hedeflerinizi gözden geçirmelisiniz mesajı vermektedir.

Bu rüya öte yandan iş yaşamında ortaya çıkacak kötü bir durumdan ötürü hem moral olarak hemde maddi bakımda bir hayal kırıklığı yaşanacağını, sevimsiz biriyle ile bir iş yapmak mecburiyetinde kalınacağını, atılacak bazı adımların fayda sağlamayacağını, sağlık konusunda bazı sıkıntıların baş göstereceğini, anne veya baba ile ters düşme ihtimali olduğunu, kısa sürecek bir yolculukta bazı aksilikler yaşanacağını ve bu yüzden gereksiz zaman kaybı ve sorun yaşanacağını gösterebilir. Bir pişmanlığa, yapılan yanlıştan dönmek, tövbe etmek, Allah için çalışmak manası da taşıyabilir. Bununla ilgili detaylı bilgi için rüyada uçak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Uçakların Düştüğünü Görmek” için 2 yanıt

çok enteresan. rüyayı göreli 1 hafta kadar oldu. Yine yaklaşık 1-1,5 ay öncede çok net bir mavi bere görmüştüm. Sitenize bakmıştım ve deniz, deniz yolculuğunu temsil ettiği yazıyordu. İlginize minnetarım. Esen kalınız.

Rüyamda uçağa bindim ve uyumuşum gözlerimi açana kadar gideceğimiz yere gelmişiz ve ben yerde giderken uçağı gördüm ve başka bir uçağında döne döne düştüğünü gördüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir