Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Uçan Adam Görmek

Rüyada uçan adam neye işaret eder?

Ben liseyi bitirdim, bu sene ygs’ye hazırlanmak için dershaneye gidiyorum. Rüyamda dershanede yangın çıkmış, yangın düdüğü çalıyor, bir panik, bağırışlar, büyük bir panik var.  Sınıfın kapısı nasıl olduysa kilitli kalmış, çıkamıyorum, pencereye çıkıp yardım istiyorum ama aşağıdakilerden hiç kimse beni duymuyor, alevler yaklaşmaya başladı, nasıl korkuyorum, nasıl ağlıyorum “Allahım yardım et, aşağı atlayamam ölürüm, burada kalamam yanarım, ben ne yapacağım” diyorum.

Tam bu sırada bilim kurgu filmlerindeki gibi bir uçan adam gördüm, gökyüzünden uçarak geldi ben alevlerin arasından aldı yere indirdi. Yüzünü görmedim, teşekkür bile edemedim, sonra uçarak gitti. Rüyamın manası ne olabilir, teşekkür ederim. Hayırlara çıkar inşallah.

Rüyada uçan adam görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada uçan adam görmek, havada kuş gibi uçan birini, uçan insan, birinin uçtuğunu görmek Gerçek yaşamınızda meydan korkusu yani yaptıklarınızın başkaları tarafından görülmesi, fark edilmesi korkusu taşıdığınızı ya da bir konuda başarılı olamama endişesi yaşadığınızı ifade eder.

Bu rüya oldukça popüler olan uçma rüyaları arasında yer alır.

Uçan kişinin yere düştüğünü görmek ise uyanık hayatınızda kimi yeteneklerinizin farkında olmadığınızı ya da bunları yeterince kullanmadığınızı ifade eder.

Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada uçmak, uçtuğunu görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir