Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Uçan Araba Görmek

Rüyada uçan araba görmek ne demektir?

İyi günler rüyamda bir okuldayım üzerimde beyaz atlet var. Kucağım da küçük bir erkek çocuğu vardı. Sonra okuldan eve gitmek için ayrılıyorum. Benim de çok eski model olmayan sarı spor arabam varmış. İki tane kız arkadaşım da benimle geliyor. Çok ilginçti ki arabam uçuyordu ve arkadaşlara dondurma ikram ettim uyandım. Dolunay 33 Bekar Yorgun Beklentili.

Rüyada uçan araba görmek nasıl yorumlanır?

Dolunay merhaba, rüyada okulda olmanız, uyanık hayatınızda gelişiminizin halen devam ettiğini, daha öğreneceğiniz kimi şeyler olduğunu işaret ederken üzerinizde gördüğünüz beyaz atlet, özel sırlarınızın hiç bir zaman dışarı çıkamayacağını belirtir. Kucağınızda gördüğünü erkek çocuk hayatta güvenebileceğiniz dostlarınız olduğunu göstermekte ve bütün hareketlerinizin herkes tarafından saygı ile karşılandığına işaret etmektedir.

Rüyada sarı araba görmek makbul değildir, hayallerinize giden yolda bir aksaklık ya da gecikme gösterebilir veya çevreniz tarafından arzu ettiğiniz derecede beğenilmediğini düşündüğünü ancak bunun hatalı bir düşünce tarzı olduğunu simgeler.

Rüyada uçan araba görmek veya rüyada arabayla uçmak veya rüyada bir arabanın uçtuğunu görmek değerli bir rüya olup, özellikle hayatın maddi tarafında genelikle de çalışma yaşamı veya sosyal ilişkilerde sıkıntılı dönemin bitişini veya yolunda gitmeyen şeylerin düzelmeye başladığını, hayata daha olumlu bakıp geleceğini ilgilendiren kimi konularda olumlu adımlar atacağını, hedeflerine giden yolda yeniden güçlü bir şekilde ilerlemeye başlayacağını gösterir. Özellikle bu uçan araba size ait ise o zaman rüyanın anlamı daha da güçlü bir şekilde mesaj verir, bu gelişmelerin çok yakında olacağını gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada araba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Uçan Araba Görmek” için 4 yanıt

Selam aleykum
Bugun sabahleyin ruya gordum. ruyamda sokakta uzakdan yakin bir arkadasimi gorup yanina dogru gidiyorum. aramiz 100 metre vardir. hemen yakinlasdigimda sasirtidan yerimda durup kaldim. aramiz 3-4 metre. baksam kendimi goruyorum. yani 2 taneside ben ya. ya muhammed diye arkadasima adini soyleyecegim ama karsimda yine kendim. yani bir birine karsi duran 2 insanda benim. ruyamda hem de korkup hayret ediyorum ve uyandim komsumuzun evindeki sesden.
Orucluyum. her gun nefil namazi okuyorum ve sonunda istihara duasi yapiyorum. yani allahimdan gelecek hayatima isaret verir diye
Yorumunuzu bekliyorum
Sag olun
P.s. yasim 33, tashkent uzbekistan

Oda arkadaşımla bir arabaya biniyoruz. Sonra araba uçuyor. Çok hızlı bir şekilde ilerliyor. Kontrol edemiyorum oda arkadaşım elimden alıyor ve o sürmeye başlıyor. Birçok evin balkonunu anımsatan yerlerden geçiyoruz. Balkonlar durak gibi oluyor. Arabayı sürmeye devam eden oda arkadaşım kontrolünü kaybediyor 3.durakta (balkonda) birden yere düşüyoruz. Babamı arıyorum sesim çıkmıyor ona durumu anlatamıyorum. Babam ne oldu dedikçe sesim çıkmıyor. Kaza ettik deyince inanmıyor.

Fatma merhaba, rüyada uçan arabaya binmek, uçan araba sürmek konuları sayfada anlatılmaktadır. Burada farklı olarak sonuçta uçan arabadan düşüyorsunuz ki bu her şey yolunda giderken tedbiri elden bırakmamak, güzellikleri bozmamak gerektiğine işaret edebilir.

Kızım beyaz bir taksiyle yerden yükselip uçuyor. Havada takla atıyor. Durdurmaya aracı. Sonra Ağaçlı yeşillik bir yere düşüyor. Arıyorum ama bulamıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir