Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Uçan At Görmek

Rüyada uçan at neye delalettir?

Rüyada uçan at görmekMerhabalar,  dün akşam ruyamda eşim ile birlikte (eşim arkamda ben önde) beyaz kanatlı uçan at üzerindeyiz ve yerden 1-2 metre yuksekte uçarak ilerliyoruz, akrabalarımızı görüyorum ve onların üzerinden uçarak geçiyoruz, onlarda imrenerek bize bakıp kendi aralarında konuşuyorlar bu durumu ve bize “uçarak gidiyorsunuz” diyorlar.

Başka insanlarında olduğu yerlerden gidiyoruz ve sonra yeşil çimenlerin olduğu yerde önümüzdeki çitleri uçarak zorlanmadan geçiyoruz. Bu rüyam sizce neye delalet eder, iyi bir rüya mıdır ? Saygılar, Mesut.

Rüyada uçan at görmek tabiri

Mesut merhaba, rüyanız yaşamınıza renk getirecek, sizi heyecanlandıracak ilham verici bir şeyler olacağını işaret etmektedir.

Rüyada uçan ata binmek çok hoş bir rüya olup, görene büyük bir huzur verir ve yaşamına renk getirecek, sizi heyecanlandıracak ilham verici bir gelişmeyi işaret eder.

“Rüyada Uçan At Görmek” için bir yanıt

Evin camından dışarı bakarken uçan beyaz bir at camın önünden geçti çok şaşırdım güzel besili bir attı.Daha sonra camdan asağı doğru baktım uçan periler vardı küçük insan gibilerdi kanatları yoktu bir tanesine gel işareti yaptım elimle camın içinden geçerek geldi sol el bileğime yattı kızıl küt saçlı küçücüktü başını okşadım ama çok gerçekçiydi yani başını okşadığımı hissettim. Daha önce böyle bir rüya görmemiştim yorumlarsanız sevinirim. 22 yaşındayım üniversite öğrencisiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir