Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Uçan Balık Görmek

Rüyada balığın uçması neye delalet eder?

Sabaha karşı gördüğüm rüyamda ablamın eşinin kullandığı araba ile ablam ve çocukları ile bilmediğim bir yolda seyahat ediyoruz. Ben önde ablamın eşinin yanında oturuyorum, pencere açıkmış. Pencereden bakarken havada uçarak gelen tüylü bir şey görüyorum. Telaşlanıyorum ama pencereyi kapatmayı düşünmüyorum. Uçarak gelen tüylü şeyin beyaz tüylü balık olduğunu görüyorum. Pencereden içeri giriyor ve ensemdem ısırmaya başlıyor. Korkudan ve acıdan titreyerek korkuyla yanımda bulunanlara söylemeye çalışıyorum ama söyleyemiyorum. Birden bağırarak uyandım. 50 yaşındayım, kamuda memurum, evliyim. çocuğum yok.

Rüyada uçan tüylü balık görmek yorumu

Rüyada görülen balıklar her zaman şans ve bereket işaret eder. Rüyada uçan balık görmek, balığın uçtuğunu görmek sınır tanımayan bir hayal gücüne sahip olduğunuzu ve bu huyunuzdan hoşlandığınızı temsil eder. Havadan uçarak gelen balığın tüylü balık olması ise rüyayı gören kişinin gireceği şanslı dönemde rahatlayacağını, kendini tüy gibi hafiflemiş hissedeceğini gösterir. Bakınız rüyada tüylü balık görmek sayfası. Renginin beyaz olması bu şanslı dönemin aydınlık geçeceğini temsil etmektedir.

Rüyanızın en ilgi çeken kısmı ise bu balığın enseni ısırmasıdır ki bunun anlamı rüyada balık görmek sayfasında anlatıldığı etrafınızda sizi kıskananlar olacağını işaret eder ve sizi çevrenizdeki tehlikelere karşı, özellikle sahip olduğunuz şans ve bereket konusunda sizi çekemeyenler olduğunu gösterir.

“Rüyada Uçan Balık Görmek” için 7 yanıt

Rüyada balığın uçtuğunu görmek
Ben rüyamda akvaryumdan çıkmış bir balığı uçarken gördüm, ardından birini yakalayıp akvaryuma koydum, sonra akvaryuma giriyorum güya balığın bakışıyla etrafa bakıyorum, “balık ne gördü de sudan çıktı” diye merak ediyorum.
Daha sonra dışarı çıkıp tekrar ben olup şükrüye diye biriyle karşılaşıyorum.

Rüyada akvaryum, balık akvaryumu görmek, eşinizin ve dostlarınızın desteğinden mahrum kalacağınıza ve kısmetsizlik ile mücadele edeceğinize işarettir. https://www.ruyabul.com/ruyada-akvaryum-gormek.html

Rüyada uçan balık görmek, balığın uçtuğunu görmek sınır tanımayan bir hayal gücüne sahip olduğunuzu ve bu huyunuzdan hoşlandığınızı temsil eder

İyi geceler, rüyamda kardeşimle bir dağda bir şey ararken içi balıklarla dolu bir su birikintisine rastlıyoruz. Su birikintisine ve balıklara şaşkın şaşkın bakarken içinden kanatlı bir balık uçarak üzerime geliyor, bende onu tutuyorum. sonra onu severken uyanıyorum. 36, Erkek, Boşanmış, Çalışıyor

Bayram merhaba,
Görmüş olduğunuz rüya kardeşinizden güç alarak şanslı bir döneme gireceğinizi ve bu dönemi iyi değerlendirip karşınıza çıkacak fırsatları iyi değerlendirmek gerektiğini temsil etmektedir.

Adım Göksu. Ben rüyamda eski sevgilimle barıştığımızı ve sahilde onunla yürürken uçan balıklar görüyorum. Ama suda değil karada, yavaş yavaş uçan balıklar bunlar. Bazen eve bile giriyor. Acaba bunun anlamı nedir? Rüyada uçan balık görmek nasıl tabir edilir? Teşekkürler.

Rüyada eski sevgiliyle barışmak, eski sevgilisi ile barıştığını görmek, halen eski sevgiliniz ile aranızda halletmeniz gereken kimi meselelerin olduğunu, bunları onunla oturup konuşarak halletmeniz gerektiğini ve iki olgun insan olarak sorunlarınızı çözmeniz gerektiğini size tavsiye eder. Rüyada eski sevgilini görmek şu anda beraber olduğunuz yeni sevgiliniz ile de benzer veya aynı sorunları yaşayabilirsiniz, bu konuya dikkat edip aynı hatalar tekrarlamamak gerektiğini gösterir şeklinde yorumlanır. Balıkların uçması ise sayfada anlatılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir