Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Uçan Balina Görmek

Rüyada uçan balina neye işarettir?

Rüyamda gece idi, deniz kenarında balkondan gök yüzüne bakıyordum, bir iki kişilik özel araçlarla insanlar uçuyorlardı, birde baktım kocaman bir balina da havada uçuyordu, derken balina yere düştü kamyonların arasına düştü, kuyruğunun üzerine düştü, sonra kayboldu, gök yüzünde ay etrafı aydınlatıyordu, denize baktım ışıl ışıl bazı kıyıda su çekilmişti ve midye doluydu, balkonda beyimde vardı, midyeleri bana o gösterdi. 55, Kadın, Evli, Emekli

Rüyada uçan balina görmek yorumu

Remziye Hanım merhaba, öncelikle Mübarek bayramınızı kutlar, yaşamınızın her daim rüyanızdaki gibi güzel geçmesini dilerim. Gördüğünüz rüya olağanüstü güzel anlamlar taşımakta ve tüm unsurları da hayırlara işarettir. Rüyanızda insanların uçması çevrenizdeki insanları ( aile üyeleri, arkadaş çevresi, semt veya ilke insanları) hakkında çok sevinecekleri, adeta ayaklarının yerden kesilmesine sebep olacak, çok sevinecekleri güzel gelişmeler olacağını işaret etmektedir.

Rüyada balina görülmesi gerçekteki balinanın büyüklüğü gibi büyük hayalleriniz olduğunu gösterir. Büyük bir iş kurma hayali taşıdığınızı ya da hayatta çok aşırı bir şekilde istek duyduğunuz bir özleminiz olduğuna yorumlanır. Balinanın canlı olması bunların gerçek olacağına işarettir. Balinanın uçması ise büyük bir hayal günüz olduğunu ve bu yönünüz ile çevrenizdeki motive edip onlara moral ve heyecan verdiğinizi simgelemektedir.

Rüyada ay görmeniz bütün dileklerinize kavuşacağınızı, maddi ve manevi bakımdan feraha ermeye, huzur bulmayı işaret eder. İş hayatında meydana gelecek kimi değişiklikler, kazançlı çıkmanıza neden olacak demektir. Aile hayatınızda da gelişmeler olacak demektir. Ayın çevreyi aydınlatması ise isteklerine kavuşmanın size vereceği mutluluk ile çevrenize ışık saçacağını adeta etrafınızı aydınlatacağını temsil etmektedir.

“Rüyada Uçan Balina Görmek” için 4 yanıt

Ruyamda kano uzerinde okyanustayim, yanimda eski sevgilim var, artik duygusal bir sey hissetmedigim ama iyi bir insan. Altimizdan kocaman bir balina geciyor, 6 kuyrugu var sudan cikariyor onlari sirayla ilk 3u carpmiyor 4 5 siyiriyor 6 deviriyor kanoyu. Ama sorun degil o gecip giderken kotu amaci olmadan dusuruyor. Yine cikiyoruz ustune. Oradan sehre gidiyoruz kanoyu kullanarak dunya uzeri buyuk olcude okyanus kapli ruyamda.

İyi günler. 24 yaşındayım, bekarım, kendi işimizde çalışıyorum, bu aralar karamsar bir ruh halim var. Rüyamda denizden çıkan bir balina yunus balığı gibi zıplayarak sahile kadar geldi. Kuma gelmesine rağmen sanki denizdeymiş gibi zıplıyordu ama her zıpladığında kafası kuma gömülüyordu. Sizce bu rüyam neye işaret? en kısa zamanda dönerseniz çok sevinirim, iyi çalışmalar dilerim.

Rüyada balina görmek rüya sahibinin büyük hayalleri olduğunu gösterirken rüyadaki balinanın kumda zıplaması, başını kuma gömmesi ise hayallerine kavuşmak için bir şeyleri hatalı ya da eksik yaptığını gösterir.

Merhabalar rüyamda uçan balinanın üstünde idim ama inanmıyordum diyorum ki kendime bu gerçek olmaz aklımdan kendimi aşağıya mı atsam diye düşünüyordum. Sizce manası nedir? Şimdiden teşekkür ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir