Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Uçan Cüceler Görmek

Rüyada Uçan Cüceler Görmek Neye Çıkar?

Merhabalar, 22 yaşındayım. Bu sabah gördüğüm rüya çok yoğundu, uykumdan bile zor uyandım. İlk önce bizim ev gibi bir yerdeyim ama bazı yerler okulumdaki sınıflar gibi. Evdeki yerde yerleri temizlemeye çalışıyorum ama penguen gibi yaramaz cüceler var ve beni sürekli rahatsız ediyorlar, temizlediğim yeri kirletiyorlar, sarı sarı bal kıvamında sular temizliyorum. Akşam oluyor o cücelerin uzunları okuluma doğru uçmaya başlıyor, ben korkuyorum, herhangi bir sınıfa kaçıyorum. Orada da gizlenen cüceler var ve beni yine korkutuyorlar.

Ben o sınıftan çıktığım an rahatlıyorum. O uzun cücelerin içlerinden biri gibi oluyorum. Ormanlık bir alanda toplantı yapacaklarını ve benim de gelmem gerektiğini söylüyorlar. Gidiyorum. Uzun cücelerin başı, yaşlı gözlüklü bir adam yüzünü şu an bile hatırlıyorum. Bana toplantı yerlerinde ne gibi değişiklikler olması gerektiğini soruyor. Ben de herkesin uzaklık olarak farklı yerlerde durduğunu fark edip “herkes adil olması için merdiven gibi bir oturma düzeni yapalım böyle uzaklı yakınlı hiç hoş değil” diyorum.

Tamam diyor ve genç yakışıklı bir çocuk çağırıyor yanına. Üçümüzün sıkıca el ele tutuşması gerektiğini söylüyor. Toplantı böyle başlayacakmış. Tutuşuyoruz, ellerimi o kadar sıkıyorlar ki uyandığımda uyuşmuştu elim. Garip garip şeyler söyleyip elimde tuttuğu yeri değiştiriyor adam. Çocuk da bilmiyor ne olduğunu, birbirimize bakıp anlamaya çalışıyoruz. Adam sonra gözlerinin yerini değiştirip bize gösteriyor, 2 gözü alt alta getirip korkup korkmadığımızı soruyor. Sonra istemsizce uyandım ve hiç anlam veremedim. Yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada Uçan Cüceler Görmek Neye İşarettir?

Gözde selam, bu son derece enteresan rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Rüyanın ana temaları rüyada cüce görmek, cücelerin uçması, cüceye dönüşmek ve toplantıda olanlardır. Rüyada gördüğünüz cüceler gerçek yaşamda yakın çevreniz ile bir takım sorunlar yaşamaya işaret eder. Rüyada cücelerin uçması bu sorunlara sizin veya karşınızdaki kişinin çok gelişmiş yaratıcı zekaya veya üstün hayal gücüne sahip olmasının sebep olacağını anlatmaktadır. Yani bir uyumsuzluk, bir dengesizlik durumuna dikkat çekmektedir. Rüyada cüce olduğunu görmek ise günlük yaşamda taşıdığınız yüklerin altında ezildiğinizi ve hayatın zorluklar ile mücadele etmekte zorlandığınızı anlatmaktadır, bakınız rüyada cüce görmek rüya yorumu sayfası. Rüyanın devamında gelişen olaylar ise sizin sahip olduğunuz gelişmiş karakter özelliklerinizle çevreniz tarafından beğenilen, takdir edilen bir kişi olduğunuzu anlatmakta ve bu özellikleriniz ile sorunlara çare bulacağınızı göstermektedir.

“Rüyada Uçan Cüceler Görmek” için bir yanıt

Merhaba, Ruyada Luks Bir Evde Oldugumu Yanimda da Sanki Ailemden Bir Kisi Oldugunu Goruyorum (Kismen Hatirliyorum). Evin Bahcesi Var Ve Bahceye Yuksek Ve Genis Camdan Pencere Var. Cam Balkon Gibi. Az Sonra 10-15 Kisinin Bahceye Toplasdigini Ve Ilginc Sesler Cikardigini Duyunca Yanimdakine Gel kacalim Bunlar Donusecek Dedim. Ve Birer Birer Canavar ve Kopege Donustuler Ve Cami Kirarak Bize Hucum Etdiklerini Goruyordum. Bende O Anda Kaciyorum Gerisini Fazla Hatirlamiyorum. Ama Herhangi Biri Beni Yakalayamadi. Yine Camdan Duvarin Icine Girerek Kendimi korudum. Nedir Bu ruyanin Anlami Lutfen Yorum Yapin. Tesekkurler Simdiden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir