Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada uçan halı görmek

Rüyada uçan halı görmek nedir?

Ben 29 yaşında eşinde yeni ayrılmış, şu anda ailesiyle yaşayan, çalışan bayanım. Dün gece gördüğüm rüyada bir uçan halıyla uçuyordum ailemi de uçuruyordum. Bunun manası nedir acaba? şimdiden teşekkürler ediyorum.

Rüyada uçan halıyla uçmak yorumu

Rüyada uçan halı görmek, yaşamınızda bir takım sıkıntılar, sorunlar olduğunu ve onları aşmak için adeta sihirli bir güce ihtiyaç duyduğunuzu ancak bu boş beklenti yerine sahip olduğunuz iç güç ve yeteneklerinin farkında olup, onları kullanmak gerektiğini gösterir.

Rüyada uçan halıya binmek veya uçan halıyla uçmak hayatta önünüze çıkacak tüm zorlukları kolayca aşacağınızı temsil eder.

Rüyada ailenizle birlikte uçmanız ise bu zorlukları alinizin desteği ile aşacağının sembolüdür. Rüyada uçmak sayfası ilginizi çekebilir, lütfen okuyun.

“Rüyada uçan halı görmek” için 2 yanıt

Selamun aleykum, hepinize hizmetinizden dolayi tesekkur ederim, gordugum ruya soyle gavs hz. Ile beraber bir otobus duragi gibi bir yerde oturuyorduk, sonra bana dedi ki “peyganber efendimiz burada olsa ne yapardin” bende dedim ki “sarilip operdim” sonra gavsim bana dedi ki “sakalimi op” bende tam elmacık kemiğinin oradan hem yuzunu hem sakalini optum, oda “peygamberimizi opmus kadar oldun” dedi, sonra yanimiza menzildeki ceylana benzeyen benekli bir ceylan geldi, onu oksayip sevdik, sonra birisi geldi keci sakali vardi, baya uzundu bende dedim “bu ne bicim sakal” kizdim biraz o cocuk “okuldan dolayi boyle yaptim” dedi, sonra ben bir uçan halıya bindim, bir eve girdikr birisi benim sevgilim olmus birde onun annnesi, beraber bindik haliya eglene eglene uctuk, sonra bir parkta durduk sonra ben tek ucmaya basladim, birisinin beni ve sevdigim kizi durmadan kovaladigini gordum, oradan oraya oradan oraya kactik boyle uyandim. 25, Erkek, Bekar, Çalışıyor.

Fatih merhaba,
Görmüş olduğun rüya bizlerin kolay kolay anlayamayacağı, yorumlamayacağı kadar ağır bir rüyadır ve ben sadece senin yüksek bir kaynaktan manevi destek beklediğini ve hayırlısıyla buna kavuşacağını söyleyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir