Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Uçan Koyunlar Görmek

Rüyada uçan koyun neye delalet eder?

Ben rüyamda uçan koyun sürüsü gördüm. Komşumuzun koyunları var, önce bir tanesi bahçeden kaçtı, sahibi onu bahçeye kovaladı, sonra üst komşunun bahçesinden de koyunlar kaçmaya başladı.

O sırada koyunların sahipleri onlara sesli işaret verdi, içeri girsinler diye bir kargaşa oldu ve bütün koyunlar göğe yükseldi, uçmaya başladı, hepsi havada uçuyordu. Gönderen Ayşe, 29 yaşında bekar bayan.

Rüyada uçan koyunlar görmek yorumu

Ayşe merhaba, bu çok hoş ve ilginç rüyayı gönderdiğin için teşekkür ederim. Rüyada koyun görmek yumuşak başlılık, uyumluluk gösterir, Rüyada koyun sürüsü görmek Kendi başına iş bitirme, bireysellik eksikliği ve grup ile birlikte gitmek eğilimi ifade eder. Koyunları uçması, uçan koyun görmek ise iç dünyanızda gizli tuttuğunuz bazı düşüncelerinizin açığa çıkmaya başladığını, bu bastırılmış duygular ile yüzleşmeye hazır olduğunuzu ve yüzleşme sonunda huzur bulacağınızı simgelemektedir, bakınız rüyada koyun görmek tabiri.

“Rüyada Uçan Koyunlar Görmek” için 2 yanıt

Merhaba, hava ruzgarliydi, ben disaridaydim havaya bakıyordum, bizim komşunun tüm koyunları havada uçuyor, sonra ruzgar onları uzak bir yere götürüyordu. Uçan koyunların içinde bizimde bir koyunumuz vardı, bende koyunumuzu bulmak için o tarafa doğru gidiyordum. Karşıma bir dere çıkıyordu, bende dereyi atlayıp biraz havada kaldım. Diğer tarafa geçtiğimde iki ineği oynarken görüyordum, korktum çığlık attim uyandım, rüyam ne anlama geliyor?

Rüyamda bir yerdeydim ve burası biraz pazar gibi biraz sanayi gibi biraz da turistlik yer gibiydi. Koyunlar havada uçuyordu. Ait olduğu standlara gidiyorlardı. Sanki adamlar onları uçuruyorlardı. stantlardaki adamlar koyunların tüyünden eşyalar yapıyordu. Pamuk haline getirilmiş tüyler asılıydı. Ben tüylere baktım ve yazık hayvanları öldürüyorlar dedim. Hatta vejeteryan olmayı düşündüm. Başka yerlerde büyük dolaplar vardı sabun falan satılıyordu oralara baktım. Son olarak da bir adam koyunu tutmuş tüylerini kesiyordu sanırım. Bir de havada uçan koyunların bir iki tanesinde siyah güneş gözlüğü taktığını gördüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir