Rüyada Uçan Ördek Görmek

Rüyada uçan ördek ne anlama gelir?

3 yıl süresince çok garip rüyalar görüyorum, rüyalarımda sürekli uçan ördek sürüsü görüyorum. Genelde ördeklerin uçarak oluşturduğu şekiller fokurdayıp kaynayan denizler ve gözükmeyen ama hissettiğim şeyler.

Gerçekten varlıklarını rüya esnasında hissediyorum ve bir öğretmenimi çok yakın bir zamanda kaybettim. Rüyamda da “Azrail canı alınca alıyor” gibi konuşmalar oldu. Sonrasında arkamdan bir sesin “Merve” diyerek beni çağırdığını duydum. Arkama baktım kimse yoktu önüme döndüğümde yine aynı sesi duydum arkama tekrar baktım ve yine kimse yoktu ve üçüncüsünde arkamda siyah bir gölge gördüm insanı andırıyordu ama insan değildi. Kızmış gibi de bir ifadesi vardı.  Sanki ondan çok korksaydım hemen canımı alacak gibi geldi. İçimden şunu geçirdim “Allah’tan başka kimseden korkmam” dedim. Masadan bir bardak çay aldım tekrar döndüğümde kızgın ifadesi kaybolmuştu çayı alıp karşıma oturduğunu hatırlıyorum,  gerisi yok. Lütfen söyler misiniz sürekli uçan ördekler görmek ne demek, teşekkürler şimdiden.

Rüyada uçan ördek görmek neye yorulur?

Merve merhaba, aynı rüyalar tekrar tekrar görmek, o rüyanın güçlü bir mesaj verdiğini ya da mesajı senin anlamadığını gösterir. 3 yıl uzun bir süre ve bu süre boyunca ördeklerin uçtuğunu görmen ruhsal açıdan büyük bir sıkıntı içinde olduğunu gösterir.

Rüyada uçan ördek görmek, ördeklerin uçtuğunu görmek ruhsal özgürlüğü temsil eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ördek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Uçan Ördek Görmek” hakkında 1 yorum

  1. Uçan cisim görmek
    Ruyamda ucan bir cisim ulkemiz uzerinde istihbarat calismasi yapiyor, onun yonergesi ile bir ucak iki adet bomba atiyor, bu olayi sadece ben gordugum icin cumhurbaskanina durumu bildirmek icin onun makamina gidiyorum, korumalarindan birisi de dayi ogluymus, onun yardimi ile iceri giriyorum, bekledigim yerde acik kapili bir odada oturan uc kisi yuksek rutbeli askerler resmi kiyafetleri ile oturuyorlardi, onlar bana “bize anlat” dediler, bende olayi onlara anlatirken cumhurbaskani nin odasinin kapisi aciliyor ve cumhurbaskanida yanima dogru geliyor”sen anlatmaya devam et evladim” diyor. Sonra anlatiyorum, onlarda tedbir aliyorlar, bu olaya karsilik dayi oglu bana alk kattaki odadan “bir evrak al gel” diyor, alt kata iniyorum, o evrakta yeni gelmis kolisinden cikartiyorum, evrak beyaz bir kagit ama a4 kagidinin yarisi kadar ve ust kisminda saginda ve solunda kare seklinde iki adet kutucuk var, icerisi kalemle karalanmis alt kisimda ise doldurulmasi icin bos birakilmis bir alan ve en alt kısımda basta, ortada ve sonda uc adet buyuk ama ayni sekilde imza var, bu imzalarda cumgurbaskanina ait. O evragi alip dayi ogluna veriyorum oda cumhurbaskanina goturuyor, bir muddet sonra o verdigim kagita zimbalanmis a4 buyuklugunde bes alti kagitla bana veriyor, ilk sayfadaki ilk madde 10 ay boyunca yogurt odulu, alt siralara dogru bir suru odulller vardi ama o evraklarin altindakileri goremiyorum, hepsinde de oduller varmis ama biraz karisik ama bunun tabirinde yardimci olursaniz sevinirim. 1975 dogumluyum tekstil iscisiyim, eskiden isletmelerim vardi 8 sene once battim ve cok buyuk borclarim var, su anda maasli isciyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir