Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Uçan Otobüs Görmek

Rüyada uçan otobüs görmek neye çıkar?

Merhabalar. Sizin sayfanız dışında rüyam ile ilgili yorum bulduğum hiç bir site yok, bu konuda ayrıca teşekkür ederim, 29 yaşındayım evliyim bir oğlum var, çalışmıyorum. Bu gece rüyamda büyük şehirler arası yolculuk yapılan yolcu otobüsü gördüm, rengi beyazdı. Otobüse biniyorum ancak otobüsün şoförü yok, birden kendimi otobüsün dışında buluyorum (aslında içini hiç görmedim).

Aracın arkasında bir ip şeklinde bir nesneye tutunuyorum, sağ tarafında ben sol tarafında ise kuzenim. Otobüs bildiğiniz havada uçuyor ve biz arkasında düşmemeye çalışıyoruz, o korku ve adrenali resmen uyanınca kalbimde hissettim, bir süre gezindikten sonra sakince indik, indiğimiz yer bir kurum bahçesi gibi geniş bir alandı, mesela okul bahçesi gibi. İkimizde sağ salim indik. Nedir acaba rüyanın anlamı?

Rüyada uçan otobüs görmek tabiri

Rüyada yolcu otobüsü görmek sosyal ilişkilerde gelişme, toplantı anlamlarını taşır. Rüyada otobüse bindiğini görmek bir iletişim sorunu yaşandığını gösterir, önemli bir rüya olup gerçek yaşamda bir yanlış anlaşılmayı ifade eder, söylenen bir sözün aslı olmadığı halde bir karalama ya da iftira gibi algılanabileceğini ve bunun canınızı sıkacağını simgeler. Bakınız rüyada otobüs görmek sayfası.

Otobüsün şoför olmadan kendi kendine gitmesi aslında yaşamınızda bir iletişim sorunundan kaynaklanan bir can sıkıcı durumun sizin uğraşmanıza gerek kalmadan bir şekilde çözüleceğini anlatırken, otobüsün uçması ise yaşamın maddi yönünde ya da sosyal yaşamınızda sıkıntılı bir dönemin sona erdiğini ya da yolunda gitmeyen bazı şeylerin düzeleceğini temsil eder. Rüyanın devamında gelişen olaylar ise hayata daha pozitif bakmaya başlamanız sayesinde bazı konularda olumlu adımlar atacağınızı, hedefe giden yolda yeniden güçlü bir şekilde ilerlemeye başlayacağınızı göstermektedir.

“Rüyada Uçan Otobüs Görmek” için 3 yanıt

Havada asılı duran otobüs görmek
39 yaşındayım, 5 sene önce boşandım, 2 çocuğum var. 1 kız, 1 erkek ve özel sektör de çalışıyorum, Turizm şirketinde. Rüyamda otobüste olduğumu görüyorum, annem ve bir kişi daha var. Şoför otobüsten annem ve diğer kişiyle iniyor, tam ben ineceğim sırada otobüs hareket ediyor, genç bir adam tanıyorum, bizim şoförlerden birisi otobüsü kullanıyor. Fakat rüyamda onun kılığına girmiş cin olarak görüyorum. Yüksek bir yere gidiyoruz havada asılı duruyor otobüs “korkma seni geri götüreceğim” diyor. Ayağıma soğuk bir şey değiyor, ürperdim bakıyorum ayaklarıma şeffaf jel gibi bir şey sürüyor. Parmaklarımın arasına, topuklarıma iyice sürüyor “ne yapıyorsun” diyorum “hastasın, iyileşmen için bunu ayaklarına sürüyorum” diyor. Sonra kulağımda altın küpeler var, sol kulağımdaki küpeyi çıkarıp kendi sol kulağına takıyor “bunu bana verir misin çok beğendim” diyor. Bende “olur hediyem olsun” diyorum, sonra pişman oluyorum. “Sen onu bana ver, ben sana başka alırım, sen erkeksin sana yakışmadı” diyorum ama vermedi. Birden korkuyla uyandım, uyuyamıyorum, çok gerildim, lütfen yol gösterin.

Şengün merhaba, görmüş olduğun rüya bir erkek yüzünden hayatının alt üst olduğunu, yaşamında dengelerin bozulduğunu ve yaşadığın bir kararsızlık yüzünden bu dengeleri halen kuramadığını ifade etmektedir. Lütfen rüyada cin görmek sayfasını da inceleyin.

Mrb. Ben gumushanede memurum. Rüyamda gumushaneden ankaraya uçak yerine uçan otobüse biniyom. Turuncu setra otobüs şehirler arası yolda bi havada gidiyo bazen yere iniyor bi daha havalaniyo.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir