Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Uçan Yılanlar Görmek

Rüyada uçan yılanlar görmek neye işaret eder?

Tuvalette aynanın karşısındaydım sonra boynumda sari bir şey olduğunu fark ettim. Çektim çektim gelmedi, hızlıca çektim, bu sefer elime yapıştı. Sonra lavabonun içine düştü ve tıslamaya başladı. Gittim babamı çağırdım umursamadı, sonra anneme söyledim geldi, tam bakarken yılan uçmaya başladı ve ben nereye gidersem o tarafa doğru uçtu. Yılan açık sarı,bej gibi bir renkti, üstünde koyu sarı benekleri vardı. Evde uçan yılan görmek ne demek?

Rüyada uçan yılanlar görmekKimden: freyla
Cinsiyetiniz:kiz
Yaşınız:15
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: korkulu
Anahtar kelimeler: uçan yılan

Rüyada uçan yılanlar görmek neye yorulur?

Rüyada uçan yılan görülmesi, yılanın uçtuğunu görmek gerçek öz bilinç ve olgunluk göstergesidir. Kişisel gelişiminizi tamamlamak üzere olduğunuzu, hayata tüm yönlerine dikkat ederek bakmayı öğrendiğinizi işaret eder. Uçan yılan, bir yılanın uçtuğunu görmüş olmak, gerçek öz bilinç ve olgunluk göstergesidir. Uçan yılanlar, aynı zamanda kişisel gelişiminizi tamamlamak üzere olduğunuzu, hayata tüm yönlerine dikkat ederek bakmayı öğrendiğinizi işaret eder. Bunlar çok değerli bilgiler taşımakta görenin halini net biçimde yansıtmaktadır. Yılanın uçarak yükselmesi, huzur, ferahlık simgesidir. Başının üstünde yılan görülmesi, iş ve özel yaşamınızda itibar sahibi olmayı gösterir. Bu konuda detaylı bilgiyi rüyada yılan görmek görmek sayfasında bulabilirsiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Uçan Yılanlar Görmek” için bir yanıt

Rüyada kocaman uçan yılan görmek
Rüyamda kocaman beyaz leopar desenli bir yılan gördüm ama kafası kaplan gibiydi, çok güzel bir hayvandı, hatta rüyamda “Allah övmüş de yaratmış” diyorum, önce uçuyordu sonra eve girdi yanıma uzandı oturdu, önce biraz ürktüm ama “otur oğlum” diyorum sonra korktum uyandım, adı da tuna imiş, rüyada uçan yılan görmek tabiri nedir acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir