Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Uçarak Gitmek

Rüyada uçarak gittiğini görmek ne demek?

Bundan bir kaç ay önce gördüğüm rüyanın bir benzerini önceki gece gördüm arkadaşlarım beni bir yere çağırıyorlar. ben oraya giderken uzun bir yola sapıyorum etraf gözün görebildiği kadar yemyeşil çim, ortada bir yol ve yola paralel akan bir dere var dere ışıl ışıl. Önce yanlış yolda olduğum için üzülsem de etraf o kadar güzel ki yola devam ediyorum. fakat arabayla veya yürüyerek gitmiyorum sanki uçuyorum. bir köye varıyorum köy karanlık ama kasvetli değil, o kadar çok ağaç var ki o yüzde karanlık. köy sanki olmayan bir köy gibi. içinde yıllardır yerinden oynamamış bir araba var antika gibi.

İçimden, burayı mutlaka arkadaşlarımda görmeli diyorum ama biliyorum ki oradan ayrılınca bir daha bulamayacağım. çok huzurlu bir rüyaydı. Bir kaç ay önce gördüğüm rüya ise bu kez deniz kenarı yemyeşil bir yerde annemle beraber yürüyoruz, deniz kenarı çakıl taşları dolu ve çok berraktı. Bu arada ben evliyim ve rüyamda güya orası eşimin memleketiymiş. özlemişim buraları diyorum. henüz 9 aylık evliyim. sizce rüyamın anlamı nedir? bana çok güzel hisler verdiği için çok merak ettim.

Rüyada uçarak gitmek tabiri

Uçma rüyaları hemen herkesin gördüğü temel rüyalar gurubuna girer. Lütfen rüyada uçmak sayfasını inceleyiniz. Gerçek hayatta tabii ki biz insanlar uçamayız, bu yüzden bu tür rüyalar bizim fiziksel olarak yapamayacağımız aktiviteleri işaret eder. Size sorulsa belkide sizin cevabiniz sizin herseye yapmaya gucunuz oldugunu soyleyebilirsiniz, bu tur ucma ruyalarinin diger bir yorumuda sizin ne kadar kuvvetli ve saglam bir zeka ve azime sahip oldugunuzu ifade eder . Kendinizi yenilmez, bilegi bukulmez ve yapamiyacaginiz hic bir seyin olmadigini hissedersiniz. Kuskusuz bu tur ruyalar sizi sonsuz bir ozgurluk ve bagimsizlik duygularina gotururler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir