Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Uçarken Dua Etmek

Rüyada uçarken dua ettiğini görmek ne demektir?

Merhaba, bir ay önce gördüğüm bu rüyanın hala etkisindeyim, etrafta buz vardı ve akşamdı, babam yeni evimize götürüyordu beni, yeni evimizde bir yokuşun tepesindeydi, o önden gidiyordu, ben bir anda kaybettim onu ve kayboldum, gecenin bir vakti evimizi arıyordum, korktum, neyse sonra buldum evin yolu, sabah olmuştu. Dışarı çıktım, evimiz yokuşun tepesindeydi, aşağıdaki yola inecektim ama bir anda ayağım kaydı ve yokuştan aşağı düşmeye başladım, son anda kurtardım kendimi, aşağı yolda yürüyor iken bir anda bizim okuldan biri bana çarptı, başımı kaldırdığım zaman yokuşun tepesinde yani evimizin orada hoşlandığım çocuk duruyordu, hemen yokuşu çıktım eve gidiyorum bahanesiyle onun önünden geçerken göz göze geldik ve çok mutlu oldum.

O da kendi sınıfından bir kızı bekliyordu, kız geldi beraber yokuştan aşağı indiler, bende onları görünce koşa koşa çıktım evden peşlerinden gittim, baktım hoşlandığım çocuk aşağıda bakkalın önünde, su alırım bahanesiyle onunla karşılaşırım diye ona doğru yürüdüm, bir anda güneş ışığı gözüme girdi, onunla karşı karşıyaydık, birbirimize bakıyorduk, güneş ışığı onun arkasından vurduğu için onu tam göremesem de mutluluğunu hissediyordum, çok heyecanlıydım, sonra bakkala girdim su aldım, ben çıkarken onlar gitmişlerdi.

Yakın arkadaşlarımla buluştum bana çok kötü davranıyorlardı, kızıp bağırıyorlardı, “böyle yapmaya devam ederseniz gideceğim” dedim, “gidiyorsan git” dediler, çok üzüldüm, kolumda uğur böcekli bir bileklik vardı, onlardan koşa koşa uzaklaşmaya başladım, peşimden geliyorlardı, geride kalmışlardı, ağlıyordum ve bir bakıyordum ki uçuyordum, altımda sivri buz parçaları vardı ve ben onlara değmeden uçuyordum, ağlarken bir de dua ediyorum, “hoşlandığım çocukla olayım” diye o sırada yol ayrımına gelmiştim. Gönderen Norman.

Rüyada uçarken dua etmek neye yorumlanır?

Norman merhaba, rüyanızdaki unsurlar birbiriyle tamamen ilgisiz, anlamsız olaylar birbirini izlemekte ve buradan kafanızı sanki bulanık, uyuşmuş, bir kaos ortamında olduğunu simgeliyor. Böylesine kafa karışıklığına yol açan faktörleri tespit edip, önlem almanız gerekmektedir. Rüyanın ana unsurları: etrafta buz, ayağı kaymak, yokuştan düşmek, hoşlandığım çocuk, yokuş çıkmak, kolunda bileklik, uçtuğunu, buz parçaları, ağlamak, dua etmek. Rüyada dua görmek, dua etmek konularında bilgi için dua rüya yorumu sayfasını inceleyiniz.

“Rüyada Uçarken Dua Etmek” için bir yanıt

Rüyamda bir kadın ve ben bir yerde birlikte dua ediyorduk, sonra o kadının yüzünü görüyordum, esmer tenli ve tesettürlü birisiydi. Biri beni çağırdı, yanından kalktım sonra uyanmışım. Rüyamın anlamı nedir? Şimdiden teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir