Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Uçak Düştüğünü Görmek

Rüyada uçak düştüğünü görmek neye işaret eder?

Merhabalar, ben 26 yaşındayım, bekar bir erkeğim, pilotum. 1 hafta önce rüyamda kullandığım uçağın düştüğünü gördüm, 2 arkadaşım da rüyamı anlatmamış olmama rağmen beni rüyalarında aynı şekilde görmüşler, ister istemez tedirgin oldum, manası ne olabilir? Şimdiden teşekkürler kolay gelsin.

Rüya temaları pilot, uçak düşmesi, uçak kazası

Rüyada uçak düştüğünü görmek yorumu

Merhaba, rüyada görülen uçak kazaları genellikle kişinin yaşamında ortaya çıkacak ve hızlı gelişecek değişimlere yorulur. Rüyada bir uçak kazası ya da bir uçağın düştüğünü görmek hayatınızda önemlice değişiklik olacağını işaret eder. Bu değişiklik kazada ölü yoksa olumlu yönde, ölenler varsa olumsuz yönde olabilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada uçak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Uçak Düştüğünü Görmek” için 2 yanıt

MERHABA;
rüyamda ben ve annem karşılıklı binalarda camdan konuşuyoruz bu arada gökyüzünde 3 tane uçak var ve çok yüksekteler.sonra uçaklardan birinin motor tekleme sesleri geliyor ve hızla dönerek düşmeye başlıyor ve sonra tam benim evimin dibine düşüyor ben ve eşim bebeğimizi alp hızla binadan çıkarken uyandım .yorumlarda yardımcı olursanız sevinirim

Rüyada uçakların çarpıştığını görmek
Rüyamda uçakların çarpışıp düştüğünü gördüm ve o çarpışmayla bulunduğun sokağı ateş yakıp kavuruyordu ama kaçtım, bir bina yanına girerek evime de sıçradı biraz, söndürdüm sonrada. Birde ben bunu rüyamda bir arkadaşıma anlatırken gördüm. Bu neye işarettir? teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir