Rüyada Uçmaya Başlamak

Rüyada uçmaya başladığını görmek neye işarettir?

Rüyamda 4-5 basamaklı geçit altı gibi bir yerdeyim tek başıma, biraz düzlük oluyor sonra yine 4-5 basamak şeklinde sonunu göremedik bir holü anımsatan bir yer. Bazı işlerim bu sıralar yolunda gidiyor ve hep şükrediyorum bu sıralar. Merdivenden hem iniyorum hem şükürler olsun sana Allah’ım diyorum, 1-2 basamak yürüdüm ve gözlerimi kapattım, o an çok huzurlu bir iç çekerek, çok şükür dedim.

Birden ayaklarım yerden kesildi, çok yüksek değil sadece ayağım yere basmayacak yükseklikteyim ve yürür gibi yolu uçarak süzülerek devam etmeye başladım, Şaşkınım, endişeliyim, nelere oluyor bana derken dar bir oda gibi bir yere doğru girmek üzereyim, duramıyorum, kendimi çarpmamak için yatar pozisyonuna getiriyorum havada ve odaya girer girmez ayaklarım yere değiyor, basıyorum.

Küçük tozlu, örümcek ağları oluşmuş eski bir oda, biri içeride diğeri dışarıda iki yatak var ve yorgana tamamen sarılmış biri yatıyor görüntüsünde. O anda bir erkek sesi geliyor kulağıma, “ORADAKİLER KİM BİLİYOR MUSUN ?” diye ve ben korkudan hiç yorganı da açmadan koşarak odadan uzaklaşıyorum, şaşkın endişeli bir halde.

Bundan 2 gün önce kayın pederim beni merdivenden düşmüş, ayağımı aksatırken görmüş rüyasında. 7 yaşında oğlum var o da ikimizi bulutlar üzerinde uçup, sonra da yere indiğimizi görmüş. Bu uçmalara anlam veremedim ve endişeleniyorum. Rüya yorumu için şimdiden çok teşekkür ederim. Merakla sizden haber bekleyeceğim.

Yaşınız : 35
Cinsiyetiniz : Bayan
Medeni durum : Evli
Mesleğiniz : Müşteri Temsilcisi
Ruh haliniz : Şaşkın

Rüyada uçmaya başlamak neye yorulur?

Rüyada tek başına durduğunuz geçit altı gibi yer yaşamınızdaki yenilikler hakkında ne yapacağınıza karar vermediğinizi, araştırdığınızı ifade etmektedir.

Rüyada uçmanız bilinçli rüyalar kategorisi olarak bilincin açık, belirgin yani anlaşılması ve yorumu belli rüyalar grubuna girer. Bu belirgin rüyaları gören insanlar çoğunlukla o anda rüyada olduklarını, yani rüya gördüklerinin farkındadırlar. Rüyada uçan rüya sahibi bir çok kimse rüya anında kendilerinin aşırı bir hız yaptığını, büyük bir zevk aldıklarını ve tüm dünyaya emreden bir hükümdar gibi kendilerinin egemen bir yetkiye sahip olduklarını kolayca tasvir ederler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada uçmak, uçtuğunu görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada örümcek ağı görmek tam potansiyelinize ulaşamadığınız anlamına gelir. Yeteneklerinizi tam olarak kullanmadığınızı temsil eder.

Rüyada kime ait olduğunu bilmediğiniz korkutucu erkek sesi bir konu hakkında içinizdeki iyi ve kötü yanların çatışmasını simgelemekte, şu an için karamsar yönün ağır bastığını işaret etmektedir. Olumlu düşünmek, her şeyin hayırlısını istemekle bunu aşacağına yorumlanır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir