Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Uçtuğunu Görmek

Rüyada uçtuğunu görmek neye delalet eder?

Rüyamda gece gökyüzünde uçuyorum. Ay ve Güneş yan yana ve kocamanlar. Ben onların arasında uçarken oldukça küçük bir zerreyim. Üzerimde beyaz bir elbise var. Saçlarım da ayaklarıma kadar upuzun. Sonra Güneş’e yaklaşıyorum, ondan bir ateş parçası koparmak istiyorum; ama güneş beni yakmıyor, hatta ateşin sıcaklığını bile hissetmiyorum. Tam güneşten bir parça koparmak için elimi uzatıyorum ki; son anda vazgeçiyorum.

Sağımdaki Ay’a doğru yüzümü çeviriyorum. Ay bembeyaz. Ben bir anda Ay’ın içine doğru yüzer gibi giriyorum. Öyleki Ay’ın içi sanki bir ananın rahmi gibi ve ben Ay’ın içinde şeffaf bir suda yüzüyorum ama nefes alıyorum. Hatta beyaz beyaz kar gibi bir şey yağıyor üzerime.

Sonra bir anda Annem ve abim yanı başımda oluyorlar ama Ayın içindeyiz ya; her yer bembeyaz. Annemle abim arkamdalar, ben öndeyim. Bir ses duyuyoruz. Ben annemle abime “Susun, ses çıkarmayın sakın ” diyorum. Gelen sesin kime ait olduğunu anlamaya çalışıyoruz.

Önce korkuyoruz. Sonra o beyazlığın tam ortasında, benim tam karşımda bir delik beliriyor. Tıpkı kapılardaki gözetleme deliği gibi. Oradan gizlice bakıyorum ki; 7 yaşlarında bir erkek çocuğu. Üzerinde Hükümdar kıyafeti var. Ben annemle abime dönüp diyorum ki ” Ay’ın hükümdarı bu çocuk, korkmayın” diyorum. Sanırım o sırada çocuk beni fark ediyor. Burada uyandım.

Not: Bu rüyamın manasını hep merak etmişimdir. Ancak bu rüyamı geçtiğimiz orucun ilk günü görmüştüm ve henüz sizin varlığınızdan bihaber olduğum için gönderememiştim. Şimdi sizin değerli yorumlarınıza bırakıyorum. Şimdiden Teşekkürler.

Rüyada uçtuğunu görmek nasıl yorumlanır?

Merhaba, rüyanız çok derin anlamlar taşımaktadır, ancak böyle değerli, manevi yönü güçlü mesajlar veren rüyalar o andaki ruh durumunuz ile açıklanmalıdır.

Rüyada uçtuğunu görmek , bilinçli rüyalar kategorisi olarak bilincin acık, belırgin yani anlasılması ve yorumu belli rüyalar grubuna girer. Bu belirgin ruyaları gören insanlar cogunlukla o anda rüyada olduklarını, yani rüya gorduklerinin farkındadırlar. Bu rüyayı gören bir çok kimse rüya anında kendilerinin asırı bir hız yaptıgını, büyük bir zevk aldıklarını ve tum dunyaya emreden bir hukumdar gibi kendilerinin egemen bir yetkiye sahip olduklarini kolayca tasfir ederler.

Eger havada rahatlikla ucup yeryuzundeki manzarayi doya doya izleyebiliyorsaniz bu sizin önünüzde duran bir meseleyi veya bir sorunu rahatlikla cozeceginizi, tum kontrollerin sizin elinizde olduğunu belirtir. Bir şeyin uzerine yukseliyorsunuz, mevkiniz yukseliyor, kimi şeyleri anlama ve algilama yeteneginiz artmakta, konulara ve hayata bakış aciniz artiyor ve kendi yeteneklerinizi simdi daha iyi kullanma firsati buluyorsunuz.

Rüyada ay görmek , insanın bütün istediklerine kavuşacağına, maddi ve manevi bakımdan rahatı, huzuru temsil eder. İş hayatında meydana gelecek kimi değişiklikler, kazançlı çıkmanıza neden olacak demektir. Aşk hayatınızda da gelişmeler olacak demektir. Rüyada ay görmek, sevdiğiniz kişiye olan sevginizin daha çok artacağını, başarılı olmaya, çocuk sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada Güneş görmek Zenginliğin ve mutluluğun simgesidir. Beyaz elbise aydınlık, mutluluk, güzellikle anlamına gelir. Saçının uzadığını görmeniz ise bir karar vermeden önce uzun ve dikkatli düşünmek gerektiğini anlatmaktadır. Rüyada erkek çocuk görmek, güvenilir dostlara malik bulunduğunuza ve bütün hareketlerinizin herkes tarafından saygı ile karşılandığına işarettir.

Sonuç olarak rüyanız, manevi bakımdan daha da zenginleşeceğiniz aydınlık günleri müjdelerken aynı zamanda kararlarınızda daha da dikkatli olmanızı uyaran değerli bir rüyadır.

Not: “Sağımdaki Ay’a doğru yüzümü çeviriyorum. Ay bembeyaz. Ben bir anda Ay’ın içine doğru yüzer gibi giriyorum. Öyle ki Ay’ın içi sanki bir ananın rahmi gibi ve ben Ay’ın içinde şeffaf bir suda yüzüyorum ama nefes alıyorum. Hatta beyaz beyaz kar gibi bir şey yağıyor üzerime.” burayı açıklamaya benim bilgim yetmiyor ancak yüce bir anlamı olduğunu düşüyorum. Lütfen bu kısmı siz düşünün ve böyle bir rüyayı yaşamış olmanın mutluluğunu yaşayın ve sürekli hatırlayın. Kendinizi kötü hissettiğiniz zamanlara burayı kafanızda canlandırın. Bilmediğimiz, aklımızın alamadığı nice güzellikler olduğunu düşünün.

“Rüyada Uçtuğunu Görmek” için 4 yanıt

Hayatımda gelişen olaylar rüya yorumlarınızın ne kadar sağlıklı olduğunun kanıtıdır ve hiçbir çekince göstermeden,büyük bir itimatla arkadaşlarıma ve çevreme sayfanızı önerdim.Tekrar Teşekkür ediyorum.

Rüyada uçan bebek görmek
Rüyada uçan kız bebeği gördüm, Adı Zeynep idi, Bu rüyanın tabiri nedir öğrenebilir miyim?
31, Kadın, Evli, Ev hanımı, mutlu.

Rüyada bir bebeğin uçtuğunu görmek, geniş hayal gücüne sahip neşeli insanlarla bir araya gelmeye ve onların yaratıcı zekalarından yararlanıp, işlerini yoluna koymaya işaret eder. Bu bilgi gerçek hayatta kullanılması gereken önemli bir mesajdır ve rüyanın verdiği bu değerli mesajı dikkate almanız gerektiğine yorumlanır.
Rüyanın en ilginç yanı uçan bebeğini adının sizinle aynı olmasıdır ve bu rüyanın mesajının sizin için önemli olduğunu temsil eder.

Rüyada ruhunun uçtuğunu görmek
Rüyamda ölmüşüm, bedenim parçalanmış olarak kabre konuldum, annem ve babama el sallayarak ruh olarak uçtum, dünyadan ayrılıp uzaya doğru uçtum. Yaşım 37, evliyim, tasavvuf yolunda iken çalışmaya başladım ve yolumu bıraktım. Bu rüyadan sonra tasavvufa geri döndüm, çalışmayı bıraktım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir