Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Ucube Görmek

Rüyada ucube görmek neye delalet eder?

Dün gece rüyamda bir çok yılan gördüm, her biri değişik renkliydi ama hepsi su yılanı idi, yılanlardan biriyle boğuştum ama öldürdüm mü veye öldüremedim mi tam olarak hatırlamıyorum, birde bir şeye benzemeyen birden çok ucube yaratık vardı hem insan benziyor hem de kurbağaya benziyorlardı, vampir gibi dişleri vardı, 4 veya 5 kadar kadın yamaçta bağırıyorlardı “arkanda ucube birileri var” diye!

Rüyada ucube birini görmek yorumu

ucubeGökhan merhaba, yılan hakkında çok geniş açıklama için lütfen yılan rüya yorumu sayfasını inceleyin. Gördüğünüz su yılanları zenginlik ya da yaşam enerjisi, merak ettiğiniz şeylerin cevaplarını almak, yaratıcılık hissinde yoğunluk simgeler. Çünkü su akışkanlığı, zenginliği, yaratıcılığı, gelişimi işaret eder. Suda yüzen yılanlar kaynak bulmak, zenginlik, rahat, huzur arayışını veya iç dünyanızdaki akışları, tutkuları simgeler demektir. Rüyada yılanla boğuştuğunu görmek rakiplerinizin sizi sürekli izlediğini ifade eder. Boğuşmadan galip çıkmak, rakiplerinizin size zarar veremeyeceğini gösterir.

Rüyada ucube birini görmek rüya sahibinin zihin gücünü, yaratıcılık yeteneğini, gizli güçlerini daha fazla kullanması gerektiğini simgeler. Şu anda bu güçlerinizi yeterince kullanmadığınızı ya da bunların farkında olmadığınızı veya bunları faydalı işlerde kullanmadığınızı göstermektedir.

“Rüyada Ucube Görmek” için 2 yanıt

Suda yüzlerce yılan görmek
Berrak, dibi cam gibi gözüken serin bir denizin içine giriyorum, etrafta kayalıklar da mevcut, suya ayaklarım değerek bir şekilde oldukça ileride buluyorum kendimi, suda mı yürüdüm nasıl geldim emin değilim. Kıyıya çıkmak için yüzmem gerekiyor suya girip, suya atlıyorum ancak suyun içinde o kadar fazla yılan var ki, yüzlerce belki daha fazla, arkamda bir demir bulup kendimi yukarı doğru çekiyorum hemen ama direk dik olduğu için orada durmak pek kolay değil, girmek zorundayım. Suyun içine yeniden atlayıp yüzmeye başlıyorum ve çok hızlı bir şekilde kıyıya ulaşmış buluyorum kendimi, kenarda taş gibi bir şeye tutunup çıkarken ayağımın altında oldukça küçük bir yılan görüyorum, oldukça agresif, etrafında bir şeylere saldırıyor, yiyor gibi gözüküyor. Kıyıya çıkarken irkilip uyandım. ޞimdiden çok teşekkür ediyorum, iyi günler.

Hakkınızda hiç bir bilgi olmadığı için bu rüya hakkında sağlıklı yorum yapılamaz. Lütfen rüyada deniz ve rüyada yılan sayfalarını dikkatle inceleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir