Rüyada Uçurum Görmek

Rüyada uçurum görmek ne demektir?

Rüyamda uçurum kenarından yan yan adımlarla, dar bir alanda aşağıya doğru annem babam ve hatırlayamadığım bir kişi ile birlikte aşağı iniyorduk. Korkulu adımlarla giderken uçurumdan aşağı tarafa baktığımda düştüğümüzde yaralanmayacağımız şekilde bir yüksekliğe gelmiştik ve ben o an çok rahatladım. Bu sırada babam ya aşağı düştü ya da atladı. Fakat yükseklik fazla olmadığı için doğal olarak bir şey olmadı. Bu rüyayı yorumlayabilirseniz sevinirim. Rüyada uçurum görmek, uçurumdan inmek ve uçurumdan düşmek ne demek? Teşekkürler.

Rüyada uçurum görmek neye yorulur?

Rüyada uçurum görmek genelde kötü yorumlanır, çok üzüleceğiniz bir haber alacağınıza işarettir. Uçuruma bakmak, onu seyretmek anlayış seviyenizi yükselttiğiniz anlamına gelir. Rüyada uçurum kenarı görmek, Kendini bir uçurumun kenarında görmek Hayatınızda kritik bir noktaya geldiğinizi ve kontrolü kaybetme korkusu taşıdığınızı ifade eder.

Rüyada uçurumdan düşmek zor zamanlar içinden geçtiğinize ve geleceğinizle ilgili endişeler taşıdığınıza işaret eder. Başkasının uçurumdan düştüğünü görmek başkasının sebep olduğu sıkıntıdan dolayı kimi kaygılar içinde olduğunuzu temsil eder. Rüyada uçurumun tepesine tırmandığını görmek hırsınızı gösterir. Bu rüya başarıya ulaşma arzunuza paralellik gösterir.

Rüyada uçurum kenarında dolaşmak, rüyada uçurum kenarında olmak kötü ve acı haberler alabileceğinizi işaret eder, uçuruma düştüğünü görmek evliliğinizin kötüye gideceğine yorumlanır. Rüyada çok derin bir uçurum görmek bir dostunuzu kaybedeceğine ve bir tehlike ile karşı karşıya geleceğinize, sıkıntı ve üzüntüye işarettir. Rüyada uçurumdan yuvarlandığını görmek iş hayatınızda büyük sorunlar yaşayacağınıza ayrıca evlilik hayatınızda da mutlu olamayacağınıza işarettir.

Rüyada uçurumdan atlamak, uçurumdan atladığını görmek, gerçek yaşamınızda karşınızdaki tehlikenin farkında olduğunuz ve buna karşı gerekli tedbirleri aldığınızı gösterir. Atlama sonucu zarar görmezseniz aldığınız tedbirlerin yeterli olduğunu gösterir, atlayış sonucu yaralanma, acı, kırık veya kan olursa yeni tedbirler araştırmanız gerektiğine yorulur. Bir başka rivayete göre de: Rüyada uçurum görmek, tehlike, sıkıntı, kıtlık ve zor bir duruma düşmeye işarettir. Bir uçurumdan aşağı indiğini görmek tereddüt ve kuşkularına işaret etmektedir.

14 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir