Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Uçurum Kenarında Ev Görmek

Rüyada uçurum kenarında ev neye işarettir?

Rüyada uçurum kenarında ev görmekRüyamda halam yeni ev almış onun yeni evine gidiyorum, ev büyük ancak uçurum kenarında, kardeşim uçurumun kenarından yürüyor, daha sonra kızıyorum tam düşecekken bir yerden tutunuyor ve bizde çekip alıyoruz, halamın küçük kızının büyümüş halini görüyorum ve bir tane daha ev görüyorum, ev büyük ve hepimizin hoşuna gidiyor bende diyorum “inşallah Allah bize de böyle bir ev nasip” eder diyorum.

Daha sonra bir evde diğer halamın kızının düğününü görüyorum ama ev içerisinde, ev kalabalık daha çok erkekleri görüyorum ancak halamın kızı zaten evliydi, daha sonra düğünden bir çok kişi gitmek zorunda kaldı, bir ben birde kuzenim kaldık, daha sonra halam ve halamın kızı masaya oturdu, kuzenimde beyaz gelinlik var, daha sonra bana soruyor”millet nerede” diye bende “gittiler” diyorum, kuzenim üzülüyor, ben ve kuzenim moral olsun diye alkışlıyoruz, 17 yaşındayım, bekarım, Öğrenciyim ruh halim üzgün

Rüyada uçurum kenarında ev almak yorumu

Berna merhaba, rüyanız çok enteresan ve kendin hakkında bilgi vermekten ziyade hep yakınların hakkında mesaj veriyor ki bunlar halanız, kardeşiniz ve hala kızı hakkında.

Halanın yeni ev aldığını görmek onun hakkında bazı gelişmelerin haberini alacağınızı temsil ederken aldığı evin uçurum kenarında olması ise halanın hayatındaki bu gelişmelerin heyecan verici olduğunu belki de bazı tehlikeler ihtiva ettiğini ifade etmektedir. Çünkü rüyada uçurum görmek genelde iyiye yorumlanmaz, üzüntülü bir haber almaya işaret eder. Uçuruma bakmak, uçurumu seyretmek, anlayış seviyenizi yükselttiğinizi simgeler. Rüyada uçurum kenarı görülmesi ise yaşamınızda kritik bir noktaya geldiğinizi ve bu noktada tüm yaşamınızı derinden etkileyecek bir karar verme durumunda olduğunuzu temsil eder. Kardeşinin uçurum kenarında yürümesi onun hakkında önce canınızı sıkacak bir haber alacağınızı gösterirken tam düşecekken onu tutup almanız ise bu haberin etkisinin hemen geçeceğini ifade etmektedir.

Aslında evli olan hala kızının yeniden evlendiğini, onun düğününü görmeniz onun hakkında güzel gelişmeleri işaret etmektedir. Ancak düğünde yaşanan şeyler bu iyi şeylerin bazı sıkıntılar ya da zorluklar yaşandıktan sonra gerçekleşeceğini anlatmaktadır. Beyaz gelinlik bu hayırlı gelişmeleri teyit etmektedir.

“Rüyada Uçurum Kenarında Ev Görmek” için 4 yanıt

Rüyamda eski iş arkadaşlarımdan yeni evlenen bir arkadaşımı gördüm. Benim küçüğüm bir arkadaştı yeni evlendi, Allah mesut etsin. Erkek ve saç uzatmaz, saçlarını uzun gördüm, iş yerine gitmişim, iş yerinin avlusuna sandalye çıkarıyor, oturup muhabbet ettik, ona sarıldım, sonra bakkal gibi bir yerden kahve söyledi, sonra daha önceki iş yerimden arkadaşlarımda geldi kahve içtik, sonra kalktık, merdivenle biraz çıktıktan sonra ben önde şuan 65 üzerinde olan bayan arkadaşım arkamda, arkasında da kız kardeşim, merdiven bitti, bir uçuruma çıktık, en önde benim zirveye yaklaştık, becerdiğimde zirvedeyim ama nereye adım atsam cesaret edemiyorum, tutuğum taşlar zayıf, adım atıp geri çekiyorum, bir taraftan da arkamdakiler çıkmamı bekliyor “ha gayret onları bekletiyorsun” diyorum içimden, o sırada uyandım. Sabah namazını kıldıktan sonra gördüm ve uyandığımda gerçekten uçurum tırmanmış gibi yorgundum rüyamın tabiri nedir? 48, Kadın, flört, muhasebe.

Cemo selam, gördüğünüz rüya sonradan pişman olmamak için bir arkadaşınız hakkında bir karar vermeden önce bir kez daha düşünmeniz gerektiğini hatırlatan önemli bir rüyadır.

Evimiz Uçurumun kenarındaydi. Ev ucarsa diye korkudan bagirdim. Ucurum kenarindan asagiya indim. Benim kizimla arkadasi sakin akan mavi renkli duru ve derin bir nehirin yanindaydi. Kizimi arkadasi nehire itikledi. Bende kizimi kurtarmak icin nehre girdim. Kizimi az nehirin yanina cektim ikimizde yinede suyun icindeydik. Ben suyun icine her daldigimda buyuk baliklar tutuyordum fakat kucuk baliklar elimi cok kotu isiriyordu. Lutfen ruyami yorumlar misiniz. Yorumlariniz icin simdiden cok tesekkur ederim.

Rüyamda ev almak için çıkmıştık baktığımız evler yeni yapılıyordu ancak bir yokuş üzerindeydi bende bu ev yokuş dedim abime ancak o da evet zaten biz almayacağız dedi sonra toparlanıp evimize geri döndük ama evimiz bşr uçurumun kenarıydı pencerelerin hepsinden uçurum görünüyordu benim dışımda kimse endişelenmiyordu bense duruma tepki göstermeye çalışsamda kimse takmadı dönüp bende oluruna bıraktım ve pencereden uçurumu seyrettim çok üzgün bi biçimde 18 yaşındayım ve bu aralar zor günlerden geçiyorum çevrem tarafından

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir