Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Uçuruma Düşmek

Rüyada uçuruma düşmek neye işaret eder?

Merhaba, ben Esra, ben dün gece rüyamda bir uçuruma düştüm, bana bir şey olmamış, uçurumun aşağısındaki düzlük yerde durduğumu görüyordum. yanımda da göl, deniz gibi bir su vardı. Ben kendimi o halimle iyi hissediyordum ancak bir anda o dağın üstündeki yoldan geçen doblo türü bir aracın geçmekte olan bir yolcu otobüsünün ucurumdan yuvarlanmasına sebep olduğuu gördüm.

Otobüs yere benim bulunduğum o düzlük yere çakıldı ve bir kısmı da denizin içine temas etti. Ben otobüsün düşme anını saniye saniye net bir şekilde gördüm, hatırlıyorum. Ancak çok fazla ölen olmadı. Daha sonra olay yerine gelen polislerin ölen iki üç kişiyi bir polis aracının bagajına çuvallayarak koyduklarını gördüm. Rüyamda bana herhangi bir zarar ziyan gelmedi sadece otobüsün düşüşünü saniye saniye gördüm ve çok net hatırlıyorum normalde rüyalarımı pek hatırlamam yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada uçuruma düşmek nasıl yorumlanır?

Esra merhaba, Gördüğün rüya gerçek hayatta bir dostunuzu kaybedeceğine ( ölüm değil ) ve bir tehlike ile karşı karşıya geleceğinize, sıkıntı ve üzüntüye işaret etmektedir.

Rüyada uçurum görülmesi genelde kötüye yorumlanır, çok üzücü bir haber alacağınıza işaret ettiği söylenir. Rüyada uçuruma düşmek zor zamanlar içinden geçtiğinize ve geleceğinizle ilgili endişeler taşıdığınıza işaret eder. Rüyada otobüsün uçurumdan düşmesi başkasının sebep olduğu sıkıntıdan dolayı kimi kaygılar içinde olduğunuzu temsil eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada uçurum görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Uçuruma Düşmek” için 2 yanıt

Rüyada arkadaşının uçuruma düştüğünü görmek
Ben rüyamda çok yakinen tanıdığım arkadaşımla birlikte hiç daha önce görmedigim bir yerde dolaşırken yanımdakı arkadaşım bir anda uçurum gibi bir yüksekten aşağıya düşüyor, bende bunu görünce ne yapcagımı şaşırıp yanına gidiyorum.
Sonra arkadasımdan kemik kırılma sesleri falan duyuyorum, sonra 112 acile aramaya calısıyorum ama nedense arayamıyorum, o sırada arkadaşım üzerime doğru qeliyor, suratından acayip bi şekilde kan fıskırıyor, gözleri falan param parca oluyor, tabi bende korkudan uzaklasmaya calısıyorum sonra uyanıyorum.

Kenan merhaba,
Rüyada bir başkasının uçurumdan düştüğünü görmek zor zamanlar içinden geçtiğinize ve geleceğinizle ilgili endişeler taşıdığınıza işaret eder.
Arkadaşınızın yüzünden kan fışkırması, suratının paramparça olması bu sıkıntıların biraz zorlu geçeceğini, ancak güçlü bir sabırla bunları atlatabileceğinizi işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir