Rüyada Uçurumdan Aşağı Bakmak

Rüyada uçurumdan baktığını görmek ne demek?

Merhaba, ben  rüyamda ormanda yangın gördüm, arkadaşlarım beni evimden alıp ormanlık gibi bir yere götürdüler, uçurumdan aşağıya baktım ve orman yanıyordu, sonra eve geri gittim, arkadaşlarım tekrar geldi, beni aldı aynı yere götürdüler.

Tahtadan bir zeminin üzerinde arkadaşıma sarılıyordum, aşağıda yine ağaçlar yanıyordu, alevlerin sıcaklığını tahtaların arasından beri bacaklarımda hissediyordum, her yer çok karanlıktı, sadece alevlerin ışığı vardı ardından uyandım. Bana bu rüyayı açıklarsanız çok sevinirim, çok korktum, şimdiden çok teşekkür ederim, umarım Rabbim her Müslümanın rüyasını hayra yorar (amin) Didem

Rüyada uçurumdan aşağı bakmak neye yorulur?

Didem merhaba,

Rüyanızın akışı aslında rüyada ormana girmek, rüyada uçurumdan aşağı bakmak, rüyada orman yangını görmek olarak devam ediyor ve gerçek hayatınızda kendinizi kimi tehlikelerle karşı karşıya olduğunuzu sandığınızı ancak bunların yersiz olduğunu simgelerken, üzücü olaylara da sevinçlere de hazırlıklı olmak gerektiğini temsil etmektedir.

Rüyada orman görmek, işlerini yoluna koymak için bütün zorlukları aşmaya yorumlanır.

Rüyada uçurumdan aşağı bakmak, anlayış seviyenizi yükselttiğiniz anlamına gelir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada uçurum görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada ormanda yangın görmek ya da yanan orman görülmesi, gerçek hayatta işlerini yoluna koymak için sarf ettiğiniz tüm emeklerin bir dikkatsizliğiniz yüzünden boşa gideceğine delalettir.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir