Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Uçurumdan Atladığını Görmek

Rüyada uçurumdan atladığını görmek ne demektir?

Son bir yıldır sürekli  aynı rüyayı görüyorum. İlk baslarda, rüyamda bir uçurumun kenarına geliyor ve atıyorum kendimi. Düştüğümü görmüyorum, çoğu zaman büyük bir korku ve hızlı kalp çarpmasıyla uyanıyorum.

Sonraları bu rüyalarım azaldı ama yine de ara sıra görüyorum. Ayda bir falan görüyorum artık. Bazen uyanıp tekrar yattığımda yine aynı rüyayı gördüğüm oluyor. Yorumlar mısınız acaba, bunların analmı nedir? Rüya temaları uçurum kenarı, uçurumdan düştüğünü, kalp çarpıntısı.

Rüyada uçurumdan atladığını görmek neye yorulur

Rüyada uçurumdan atlamak veya uçurumdan atladığını görmek gerçek yaşamınızda karşınızdaki tehlikenin farkında olduğunuz ve buna karşı gerekli tedbirleri aldığınızı gösterir. Atlama sonucu zarar görmezseniz aldığınız tedbirlerin yeterli olduğunu gösterir, atlayış sonucu yaralanma, acı, kırık veya kan olursa yeni tedbirler araştırmanız gerektiğine yorulur. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada uçurum görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Uçurumdan Atladığını Görmek” için 2 yanıt

Rüyada damdan dama atlamak neye işarettir
Ben, annem, kız kardeşim sitedeki müstakil evlerin damından başka evlerin damına geçerek gidiyoruz. Arada bir bir damdan inerken ince dar aralardan geçiyoruz. İnmekte çıkmakta zorlanıyoruz. Kız kardeşime ya da bana yaşlı bir adam evlenme teklif edecekmiş, biz ondan uzaklaşmaya çalışıyoruz. Adam ısrarla peşimizden geliyor. Annem kız kardeşim ve ben o damdan iniyoruz. İnerken o kadar düz bir duvardan inmemiz gerekiyor ki tutunacak yerler de yok. “Neden bu kadar tehlikeli ve zor bir yerden inmemiz gerekir ki” diyorum. Önce ben iniyorum. Annem de inerken onu tutuyorum. Genç bir delikanlı orayı işletiyormuş. İnerken bize yardım ediyor. Bize tabakta ufak meyve parçaları ikram ediyor. Yolumuza devam ediyoruz. Ben yine bir damdayım ve çocukluğumdaki bir bay komşumuzu görüyorum.

Rüyada damdan dama atladığını görmek gerçek hayatta güçlü, mevki sahibi birisinden destek alacağınızı gösterir.
Bekar kadın rüyasında tanıdığı bir erkeğin evine uçtuğunu , uçan birini görürse, o erkekle evlenir.
Rüyanın devamı ise, rüyanın işaret ettiği desteğe ulaşmak için önünüzde almanız gereken bir yol, yapmanız gereken şeyler olduğunu işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir