Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Uçurumdan Denize Düşmek

Rüyada uçurumdan denize düşmek neye işarettir?

Rüyamda arabayla ailece dolaşıyoruz. Eylül ayı olduğunu ve bu ayda denizin ne kadar güzel olduğunu söylüyorum aileme. Denize girmeyi düşünmüyorsun herhalde diyorlar. Tam o sırada bir uçurumun tepesinde görüyorum kendimi ve aşağısı alabildiğine muhteşem deniz. Uçurumdan düşüyorum, babam benden önce atlıyor denize ama çok yüksek. Denizin üstünde elleriyle havaya kaldırıyor beni.

Boğulup öldüğümü sanıyorum ama gözlerimi açtığımda babamın kollarında idim. Rüyamı yorumlamanızı rica ederim. Rüyada uçurumdan denize düşmek, uçurumdan düştüğünü görmek ne demektir?

Rüyada uçurumdan denize düşmek neye yorulur?

Rüyada uçurum görmek, kenarında dolaşmak, uçurumdan düşmek en sık görülen rüyalar arasındadır. Kendinizin veya bir başkasının uçurumdan düştüğünü görmek zor zamanlar içinden geçtiğinize ve geleceğinizle ilgili endişeler taşıdığınıza işaret eder. Bu konuda rüyada düşmek rüya yorumu sayfası ilginizi çekebilir. Bir uçurumun tepesine tırmandığınızı görmek hırsınızı gösterir. Bu rüya başarıya ulaşma arzunuza paralellik gösterir.

Rüyanın devamında gelişen olaylar gerçek hayatta sevdiklerinin (büyük ihtimalle babanın) desteği ile bu zor zamanları atlatacağını ifade etmektedir.

“Rüyada Uçurumdan Denize Düşmek” için 6 yanıt

Rüyada denize atlamak
Merhaba; Rüyamda bir deniz kenarında kayın validem, baldızım ve eşimle beraberdik. (Kaynanam ve baldızımla aramız iyi değildir. Görüşmüyorum ben.) Baldızım oğlunu denize sokuyordu yüzdürmek için. Daha sonra eşimde denize atlıyordu.
Hemen ardından dev bir dalga gelip bizi ıslatıyordu. Daha sonra bende kıyafetlerimle suya giriyordum. Eşim “kıyafetlerinle girme, ağırlık yapar boğulursun” diyordu. Fakat ben yinede giriyordum. Kaynanam da kıyıda bizi izliyordu.
Sonra ben çok uzun mesafe yüzüp başka bir kıyıdan karaya çıkıyordum ve yürüyerek o denize girdiğimiz yere geliyordum. Yürürken sıcaktan üstümdekiler kurumuştu. Vardığımda yalnızca eşim vardı o da kıyıda güneşleniyordu.

Rüyada yüzmek, yüzdüğünü görmek iş hayatında başarı ve seyahat anlamına gelir.

Rüyayı gören kız arkadaşım.
Çok rüzgarlı bir havada el ele deniz kenarında yürüyoruz. Rüzgar o kadar şiddetli ki, ellerimiz birbirinden koparak ayrılıyor. Bu esnada yanımızda evli olan ve el ele yürüyen iki dostumuz var. Ellerimiz ayrıldıktan sonra kız arkadaşım denizin kenarına kadar geliyor ve düşmek üzere. Bulunduğumuz yerde bir mekan var ve ben orada birileriyle sohbet ediyorum. Kız arkadaşım bana bağırıyor ama ben Onu duymuyorum. Kendisi tam denize düşecekken biri elinden tutup Onu kurtarıyor ama kim olduğunu göremiyor kız arkadaşım.
Açıkçası çok tedirgin olduk, sizce bu rüyanın manası nedir? Kolay gelsin, teşekkür ederim şimdiden. Sevgilerimle.
31, Erkek, Bekar, Çalışıyor, Stresli ama rahat

Merhaba,
Arkadaşınızın rüyası onun reel hayatında kendisi hakkında büyük riskler içeren ciddi değişiklikler yapmayı planladığını ( belki de ikiniz birlikte planladınız, beraber değişiklik yapmayı düşündünüz – net değil ) ancak bir sebeple bunun gerçekleşmediğini ya da son anda vazgeçtiğinizi ve bunun hakkınızda hayırlı olduğunu temsil etmektedir.

Rüyada araba ile denize düşmek
Arkadaşımla birlikte bir arabadayız. Sonra araba hızla denize doğru gidiyor. Tam denizden düşerken biz kendimizi dışarı atıyoruz, araba denize düşüyor. Yorumlarsanız sevinirim. İyi günler.

Mehtap merhaba,
Gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda bir durum ya da olay karşısında kendinizi çok zorladığına işaret ederken hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak olan bakış açınızı kaybettiğiniz anlamına gelmekte kendi yargı ve kararlarınıza güveninizin kalmadığını anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir