Rüyada Uçurumun Kenarında Deniz Görmek

Rüyada uçurum kenarında deniz görmek ne demek?

Merhaba ben Kübra. İki gündür üst üste deniz görüyorum ilk gördüğüm rüyamı anlatıyorum. Akşamdı uçurum kenarı ve aşağısı denizdi, ablam orada ölüyordu ve diğer ablamla başka bir denize gittik sahildi ve bana gitmek istiyor musun dedi evet dedim ve oda o seni alacak zaten dedi sonra kendimi çıplak bir şekilde gördüm ablam kolumdan tutuyordu denizin üstünde bizi dalgalar götürüyordu sonra uyandım.

Diğer rüyam ise annemle birlikteydim bir yere yemek yemeye gidiyoruz karşıda deniz var ve o kadar çok büyük dalgalı ki ve siyahtı, dalgalar büyükçe karşı tarafa siyah taşlar kusuyordu neyse orada bir çocukla tanışıyorum ve çocuğa aşık oluyorum ama sonra benim sevgilim var diye mesaj attım çocuk deniz kenarındaymış ve onu dalgalar alıp ölüyordu çok üzülüyorum ikisine de ve sonra uyandım lütfen bunun ne demek olduğunu bana söyleyin.

Rüyada uçurumun kenarında deniz görmek yorumu

Kübra merhaba,

İki gündür rüyalarında deniz görmen rüyadaki denizle alakalı unsurların önemli bir mesaj verdiğini gösterir. Genel anlamda rüyanda deniz görmek bilinçaltının güçlü sinyallerine kulak verilmesi gerektiğini belirtir.

Ablanın uçurumun kenarındaki deniz ölmesi, aslında sizin gerçek yaşamınızda bir dönüm noktasında olduğunuzu ve bu dönemde sevdiklerini ( daha doğrusu güvendiği kişileri ) kaybetme, yalnız kalma korkusu yaşadığını gösterir.

İkinci rüyada benzer şekilde daha fazla sevgi, daha fazla ilgi, yalnızlıktan kurtulma hayallerinizin karşısında bazı engeller olduğunu ve bu engelleri aşamayacağını düşündüğünü ve bu nedenle büyük bir karamsarlığa kapıldığını anlatmaktadır.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir