Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Uçurumun Kenarından Düşmek

Rüyada uçurumun kenarından düşmek neyi gösterir?

Bembeyaz karla kaplanmis bir yerdeydik, bir evin alt katından elimde Kurani kerim ve arkamda iki kisiyle ciktim, ben en onde yuruyordum ve birden sağ taraftan elinde sopalı bir adam saklandığı yerden cikarak “yakalayin” diye bağırmaya başladı. Ben sola arkamdaki iki kişi düz koşmaya başladı. Ben bir anda bir uçurum kenarına geldim, sonra uçuruma sırt üstü Kuranı Kerim havada kalacak şekilde düştüm ve kendimi uçurumun dibinde uzanırken gördüm.

Bizi kovalayan adamların hepsi uçurumun kenarında bana bakıp ellerindeki silahlarla ateş etmeye başladı. Ben Kuranı Kerimi suratımın önüne doğru tuttum ama vücudum hiç kurşun almadı. Sonra benim yasadigi goren adamlar tek tek yukarıdan uzerime dogru atlamaya basladilar, her atlayan yanıma korkudan ölmüş bir şekilde düştü ben hala kurani kerimi yuzumun ustunde tutuyordum ve bana dogru her atlayan korkudan ölüyordu.

Rüyada uçurumun kenarından düşmek nasıl yorumlanır?

Rüyada Kuran görmek rüyayı gören kişi hakkında bütün iyiliklerin, güzelliklerin ve mutlulukların işaretidir. Çok hayırlı bir rüya olan Kuran-ı Kerim kişinin iyi ahlaklı biri olduğuna ve Tanrı tarafından korunduğunun delalet eder.

Rüyada uçurum görmek rüya açıklaması uçurum rüya tabiri adresinde bulunmaktadır. Rüyada uçurumdan düşmek zor zamanlar içinden geçtiğinize ve geleceğinizle ilgili endişeler taşıdığınıza işaret eder.

“Rüyada Uçurumun Kenarından Düşmek” için 3 yanıt

Ben rüyamda bir bayır çıkarken arabanın birinin uçurumun kenarın aşağı düştüğünü gördüm, sonra araba bize doğru döndü, bir erkek ve bir bayan vardı arabada, bayan elindeki bıçağı saplayacak gibi havaya kaldırdı, sonra ben kaza yerine doğru koştum bu neye delalettir ?

Rüyada uçurumdan yuvarlanmak
Rüyamda arabamla bariyerlere vuruyorum, arabayla uçurumdan yuvarlanıyoruz, araba içinde eşim ve ben varım, kelimeyi şehadet getiriyorum uyanıyorum hemen, kelimeyi şehadet getirdiğimi zaten hissediyorum bunu açıklayabilir misiniz lütfen?

Rüyada uçuruma düşmekten kurtulmak
Rüyamda uçurumun kenarındaydım, ayağım kaydı ve son anda uçurum kenarına tutundum, şimdilerde görüşmediğim ilkokul arkadaşım tarafından yukarı çekildim ve kurtuldum. Uçuruma tutunurken de yeni ayrıldığım erkek arkadaşım telefonla arıyordu. Bunu açıklayabilir misiniz lütfen? nasıl yorumlanır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir