Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Üçüz Doğurmak

Rüyada üçüz doğurmak neye işarettir?

üçüz bebek doğurmakRüyamda üçüz bebek doğurduğumu gördüm. Rüyamda önce hamile olduğumu gördüm sonra amcama ait olduğunu düşündüğüm bir köpekte hamileymiş, onun doğumunu izledim, yavruları tek tek doğuruyor, ben altı tanesini izledim ve bir anda benim de doğumum başladı ama bu erken doğum idi ve bir koltuğa dizlerimin üzerine çömerek doğurmaya çalışıyordum, birini doğurdum “kocaman bir erkek bebek” dediler, yengem ve kızım yanımdaydı, başkaları da vardı ama kimlerdi hatırlamıyorum.

Bebeklerin ilkini emzirdim derken tekrar sancım yeniden başladı ve ikinci beke doğdu, yine aynı bir erkek bebek, onu emzirmedim ama üçüncüde çok zorlandım hatta tuvaletimi de yaptım, bayağı bir zaman geçti, ben biraz uzandım ve birden sancı başladı ve üçüncü bebeği de doğurdum, oda ayni ilk ikisi gibi iri ve erkek bebekti.

Daha sonra ben kalkıp tuvalete girdim ve yine tuvaletimi yaptım ve göbek bağlarını çıkartıp gömdüm ve bir şey daha bu rüyayı ikinci kez görüyorum ama tek fark ilkinde çocuklarım hemen büyüyüp yürümeye başlamışlardı ama bu sefer sanki 5 6 aylık bebek gibi sadece gülüyorlardı .
Kimden: siyahgul
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:31
Medeni Durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz: öfkeli üzüntülü ve canım çok sıkkın
Anahtar kelimeler: üçüz bebek doğurmak

Rüyada üçüz bebek doğurduğunu görmek yorumu

Siyahgül selam, gördüğün rüyada ana unsur üçüz bebek doğurmak olmakla birlikte aynı rüyayı iki kez görmüş olman da büyük önem taşımaktadır. Çünkü aynı rüyayı birden fazla görmek o rüyanın kıymetli bir anlam taşıdığını simgeler.

Rüyada erken doğum yapmak rüyayı gören kişinin gerçek yaşamda yeni bir fikre hızlı bir şekilde uyum sağlayacağını veya projeye imza atacağını ve bunun hemen sona ermesini arzu ettiğini gösterir. Günü gelmeden bir bebek doğurmak aynı zamanda bazı konularda acele etmenin beraberinde bazı sakıncaları olduğunu akıldan çıkarmamak gerektiğine delalet eder.

Rüyada üçüz bebek doğurmak uyanık hayatında üçerli görünebilir şeylerin önemi hakkında ipuçları verir. Konuya bu açıdan bakıp mesajı tespit etmelisiniz. Doğurduğun üçüz bebeklerin erkek olması ise yakın zamanda alacağın sevinçli ve hayırlı 3 adet iyi habere işarettir.

Not: lütfen rüyada köpek görmek, hamile olmak ve doğum yapmak sayfalarını da inceleyin. İnanıyorum ki faydalı olacaktır.

“Rüyada Üçüz Doğurmak” için bir yanıt

Geçen akşam bir rüya gördüm ve hala etkisindeyim, lütfen yorumlarınızı bekliyorum. ben 4 aylık evliyim fakat hamile falan değilim. Rüyamda üçüz bebek doğurduğumu gördüm. fakat 2 tanesi çok sağlıklı olmasına rağmen 1 tanesi bir çok bacağı ve kolu olan hayvan silüetinde bir varlık. o şekilde olduğu için sürekli ağlıyorum ve insanların ileride onu dışlayacağını düşünerek öldürmeye karar veriyorum. içinde zehir bulunan bir iğne vurup bebeği öldürüyorum. yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir