Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Ucuzluk Görmek

Rüyada ucuzluk görmek neye işaret eder?

Merhaba, benim eşim bir iftira yüzünden 6.5 aydır cezaevinde, heyecanla tahliye olacağı günü bekliyoruz. Ben dün gece bir rüya gördüm, bilinçaltı mı? yoksa bir haber mi veriyor bilemedim. Lütfen bana yardımcı olur musunuz?

Rüyamda kocam akşam vakti hapishaneden telefon açıyor ve yarın tahliye olacağını söyleyip benden temiz iç çamaşırı, gömlek ve pantolon getirmemi istiyor. Çocuklarımla sevinçle birbirimize sarılıyoruz ancak elbise dolabına bakınca hiç çamaşırı kalmadığını görüp üzülüyorum. Sabah hemen bir ucuzluk mağazasına gidip çamaşır alıyorum. Evden aldığım gömlek ve pantolonla beraber cezaevine gidiyoruz. Rüyam bu kadar? acaba hayırlı bir şeye mi işaret. Teşekkür ederim.

Rüyada ucuzluktan bir şey almak tabiri

Bahar merhaba, rüyada eşinin tahliye haberini almak içinde bulunduğunuz yalnızlık ya da reddedilmiş duygusundan kurtulmanıza sebep olacak sevindirici bir haber almayı da haber verebilir.

Rüyada ucuzluk görmek yetersizlik duygularını temsil eder. Tamamen kendi kendine değerlendirme yaptığınızı fakat değerlendirmenizin başkaları tarafından ciddiye alınmadığını ifade eder. Rüyada ucuz görmek yani bir şeyin olması gerektiğinden ucuz olduğunu görmek gerçek yaşamda hile, aldatılma, kandırılma işareti olabilir. İlgilendiğiniz şey gerçek mi, taklit mi, değersiz bir şey mi? dikkat etmenizi işaret eder.

Rüyada iç çamaşırı aldığını görmek kişinin içinde olduğu olumsuz şartların sona ermesine, aydınlık ve ferah günlere delalet eder. Sonuç olarak gördüğün rüya hayırlı gelişmeleri işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir