Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Üflemek

Rüyada ölünün üflediğini görmek neye işarettir?

Rüyamda bir ölünün torunumun ağzına üflediğini gördüm, ölünün ağzından bulanık su geliyordu. Bebeğin ise berrak bir su. Bebek biraz sersem gibi oluyordu sonra. Bunun manası nedir? rüyamı yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkürler.

Rüyada üflemek yorumu nedir?

Asya merhaba, ölmüş biri hakkında bilgiyi rüyada ölü görmek rüya tabirleri sayfasında inceleyiniz.

Rüyada üflemek, üflenen şeye göre anlamı değişir. Rüyada ateşi üflemek harekete geçeceğiniz, yeni bir iş,  anlamındadır. Rüyada toprağı üflemek sırrını başkasına söylediği için sıkıntı yaşayacağını işaret eder.

Maalesef bulanık su iyiye işaret değildir ve sıkıntıya işarettir. Berrak su ise su berraklığı, yüceliği, huzuru, yeniden dirilmeyi ve gençleşmeyi ifade eder.

“Rüyada Üflemek” için 2 yanıt

İşten gelirken arabada gözlerimi kapadım öyle uymuşum, sanki biri kulağıma üfledi o üflemeyle uyandım. Gözlerim açtığımda etrafımda kimse yoktu ayrıca yanımda oturan biri de yoktu o nasıl bir üflemeydi ki kulağıma ona uyandım. Yorumunuzu bekliyorum. Teşekkürler. 26, Kadın, Bekar, Çalışıyor

Sevgi merhaba,
Görülen her rüyada ya da yaşanan her sıra dışı sayılan bir olaydan bir mesaj beklemek, bir anlam çıkarmaya çalışmak yanlıştır. Eğer o anda uyuyorsanız beyninizin bir aktivitesi anında canlandırılan bir ses olabilir veya gerçekten o anda bir hava akımı olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir