Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Ufuk Görmek

Rüyada ufuk görmek neye delalet eder?

Rüyamda eskiden sevdiğim kızla sahilde el ele tutuşmuş dolaşırken deniz kocaman dalgalar şeklinde karaya vuruyordu ve sonra değişik atların üzerinde insanımsı yaratıklar ufuktan çıkarak insanlarla savaşıyorlardı, eski sevgilim korkuyla bana sıkı sıkı sarıldı, benden güç almak istiyordu ama bende en az onun kadar korkuyordum. Bu rüya neye yorulur?

Rüyada ufuk görmek yorumu

Kamil selam, gördüğün rüyanın temel unsuru eski sevdiğin kızı görmek bunun açıklaması eski sevgiliyi görmek sayfasında geniş olarak anlatılmıştır. Sahilde dolaşmanız ise bozulmuş olan mantığınızla duygularınız arasındaki dengeyi yeniden kurmaya gayret ettiğinizi temsil etmektedir. Karaya vuran dalgalar bu dengeyi kurmak için epey uğraşmanız gerekeceğini temsil etmektedir.

Rüyada ufuk görmek rüyayı gören kişinin kasvetli bir durumdan çıkması için yeni bir başlangıç yapacağını, hedeflerini gözden geçirip ve geleceğe yönelik planlarını değiştireceğini temsil ederken ufuktan gelen insanımsı yaratıklar ise sizi bu kasvetli duruma birilerinin soktuğunu ve bu kişilerin hayatınızı yönetmek istediklerini, sizi kullanmaya niyetli olduklarını anlatmaktadır. Yaratıklardan korkmanız ise gerçek hayatınızda hep başkalarını mutlu etmeye uğraşmak yüzünden kendinize yeterli zamanı ayıramadığınızı, bu yüzden gelişiminde bazı aksaklıklar olduğunu ve bir kendine güven sorunu yaşadığınızı anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir