Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Uğultu Duymak

Rüyada uğultu duymak neye işaret eder?

Yağmurlu, karanlık, kötü bir hava var ama sabah saatleri. Ben ve kuzenim Zehra, anneannemin gecekondu evine gidiyoruz. Evde ve sokakta insanlar yok. Eve girdiğimizde uğultuyla birlikte rüzgar esiyor. Etraf toz, duman olmuş. Salona gidiyoruz ve masanın üzerinde duran iki tane büyük tahta defter dikkatimi çekiyor. Birisinde benim adım (Elif), diğerinde kuzenimin adı (Zehra) yazıyor. Kuzenime “Bunlar ne?, bakalım mı?” diyorum. O da korkulu gözlerle “tehlikeli olabilir” diyor.

Onu dinlemeden kendi defterimi açıyorum. Her sayfada benim geçmişte yaşadığım anılarım resimler ve yazılarla anlatılmış. Örneğin 1. Sayfada 1 yaşımdayken, 365 gün 6 saat ne yaşadıysam onlar var salise salise. 2. Sayfada 2 yaşımdayken yaşadıklarım, 3. Sayfada 3 yaşımdayken yaşadıklarım, 10.sayfada 10 yaşımdayken yaşadıklarım vs. yazılı. Gelecekte yaşayacaklarım da var o defterde ama ben geleceği hatırlamıyorum, sadece geçmiştekileri hatırlıyorum. Benim defterim 21. Sayfada bitiyor. Ardından Zehra’nın defterine bakıyoruz. Onun da yine aynı şekilde sayfalara göre hangi yaşta ne yaşadıysa salisesi salisesine yazılmış. Onun defteri de 70. Sayfada bitiyor. Ardından uyandım. Bu arada Zehra benden 1 yaş büyük. Şimdiden yorumunuz için teşekkür ederim.

Rüyada uğultu duymak nasıl yorumlanır?

Rüyada uğultu duymak veya kulağının uğuldadığını görmek sizin hayatta kimi konularda dengeyi sağlayamadığını gösterir. Günlük hayatın talepleri karşısında dengeyi bulmanız gerektiğini gösterir. Rüyada rüzgar görmek yeni olaylara, yeniliklere ve iş hayatındaki başarıya işaret eder. Rüyada gördüğün tahta defter ve sonrasında gelişen olaylar iç dünyan hakkında bilgi vermekte, içinde derin bir ölüm korkusu yaşadığını gösterirken bu korkuyu üzerinden atıp hayatı dolu dolu yaşamak için kimi şeyler yapmak gerektiğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir