Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Uğur Böceği Görmek

Rüyada uğur böceği görmek neye işarettir?

Rüyamda gözümden uğur böceği çıkardım. Rüyada ayna karşısında sol gözümden siyah küçük bir böcek, sağ gözümden ise küçük bir uğur böceği çıkartıyordum. Çıkardıktan sonra uyandım. Açıklayabilir misiniz lütfen? Not: eşim şu anda hamile.

Rüyada uğur böceği görmekKimden: Gökhan
Cinsiyetiniz:Erkek
Yaşınız:25
Medeni Durumunuz:Evli
Şu anki ruh haliniz: korkulu,üzgün,öfkeli
Anahtar kelimeler: uğur böceği, göz, ayn

Rüyada uğur böceği görmek neye yorumlanır?

Gökhan selam. Gözden bir çıkarmak yolunuzdaki engelleri temsil eder. Gözünden bir şeyler çıkması, gözünüzden bir şey geldiğini görmek aynı zamanda kendi hatalarınıza bakmadan başkalarının hatalarını gördüğünüz ve eleştirdiğiniz anlamını işaret eder.

Rüyada uğur böceği görmek güzellik ve iyi şanslar simgeler. Bir dileğinizin gerçekleşeceğini işaret eder. Uğur böceği öldürmek isteklerinizin olmayacağı anlamını taşır. Rüyada uğur böceğini uçarken görmek bir haber alacaksınız ve bu haberin sizi çok mutlu edeceğine  işarettir. Uğur böceğinin üstüne konduğunu görmek sorunları çözmeye,   uğur böceğini öldürmek; uğursuzluk anlamına gelir.

“Rüyada Uğur Böceği Görmek” için 6 yanıt

Rüyamda uğurböcekleri üzerime konuyordu. Bunun anlamı nedir? Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Onix selam, gördüğünüz rüya gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz sorunları birer birer çözeceğinizi simgelemektedir.

rüyamda uğur böcekli küpe satın alıyordum ama canlandılar biri büyük digeri küçük ugur böcekleri yürüyüp uçtular bunun anlamı nedir?yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.

mrb rüyamda yüzlerce uğur böceği gördüm üzerime konuyorlardı yatağımın üstünde onlarcası vardı nerden geldiğini bilmiyordum ama çok güzellerdi

mrhb ben ugur böcekleri yerde yörürken gördüm ve elimi ününe tutum elime almaya calisdim ayrica ugur böcekleri degisik renklerdeydi. umarim bunun anlami vardirsizde tskl…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir