Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Uğur Böceği Şeklinde Küpe Görmek

Rüyada uğur böceği şeklinde küpe görmek ne demek?

İyi günler, ben 21 yaşında bir erkeğim. Dün gece rüyamda küpe taktığımı gördüm. Nereden geldiğini falan görmedim sadece kulağımda takılı olduğunu gördüm. Kırmızı küpe uğur böceği şeklindeydi. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim. 20. 12. 2009 / 22:57 tarihinde gönderilmiş

Rüyada uğur böceği şeklinde küpe görmek neye yorulur?

Kadir selam. Rüyada uğur böceği sevinçli haber almak anlamındadır. Rüyada küpe görmek, küpe takmak veya küpe takan birini görmek insanlarla konuşurken onları daha dikkatli dinlemeniz gerektiğini ve bu anlatılanlardan ders çıkarmanızı ifade eder. Kırmızı renk ikaz, uyarı anlamındadır.

“Rüyada Uğur Böceği Şeklinde Küpe Görmek” için 3 yanıt

Sürekli uğur böcekli takılar görmek
Admin, ben hep uğur böceklerini görüyorum, ilk olarak bir gün arkadaşlarımla gezmeye gittik ve orada uğur böcekli bir bileklik gördüm, hoşuma gitti aldım ve ondan sonraki gün uğur böceği küpe, ondan sonraki gün rüyamda uğur böceğinin kolyesini satın alıyorum ve artık o zamandan beri her yerde uğur böcekleri karşıma çıkıyor, ilk o bilekliği almamla başladı.
Okulda bile duvarlarımızda uğur böcekleri var, duvarlara çizilmiş şekilde ve artık her yerde uğur böceği görüyorum, nereye gitsem uğur böceklerinin resmini, oyuncaklarını filan görüyorum. Şu an ben de uğur böceği küpesi ve bilekliği var. Uğur böceği kolyeyi rüyamda satın alırken gördüm. Nedir bunun yorumu admin ? yorumun için şimdiden teşekkürler.

S.a. rüyamda ayna karşısında sol gözümden siyah kücük bir böcek sağ gözümden ise kücük bir ugur böcegi çıkarıyordum açıklaya bilirmisiniz acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir