Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Uğur Böcekleri Görmek

Rüyada uğur böcekleri görmek neye işaret eder?

Merhabalar, rüyamda iki katlı bir evdeyim fakat şu an oturduğumuz bir ev değil, farklı bir ev burası. Kapının önüne çıkıyorum annemde içeride. Şu an yaşım 22 fakat rüyamda daha küçüğüm ve daha zayıfım. Yerde uğur böcekleri var dikkatimi çekiyor. Büyükler ama 4-5 tane onlara bakıyorum eğilip. Daha sonra annemi, çağırıyorum gelip baksın diye. Annem işi olduğunu söylüyor. Ben ısrarla çağırıyorum. Birden o uğur böcekleri ateş böceği gibi yanıp sönmeye başlıyor, üzerime doğru geliyorlar, 1-2 tanesi içeri girmek için fırlıyor. Annem yanıma geliyor, böceklerden biri içeri girebiliyor, kapıyı kapatmaya çalışıyoruz.

Daha sonra birden düğün hazırlığına geçiyoruz. Gelinlik bakıyoruz kuaföre falan gidiyoruz, “çok kısa süre kalmış” diyorum kendi kendime annemde yardım ediyor. Daha sonra “ne düğünü, biz tanıştık ailelerle ama beni daha istemeye bile gelmediler ki” diyorum daha çok erken sonra eve dönüyorum. Rüyam bu kadar, bunun anlamı nedir?

Erkek arkadaşımla 4 yıldır konuşuyoruz, ailelerle tanıştık biz, fakat daha isteme olayı falan olmadı. Teşekkürler şimdiden.

Rüyada uğur böcekleri görmek neye yorumlanır?

Rüyanızın iki ana unsuru var; rüyada uğur böceği görmek ve rüyada evleneceğini görmek. İlginç olan her iki unsurda güzel, hayırlı gelişmeler işaret etmekte bu durum ise rüyanızın anlamının güçlü olduğunu göstermektedir.

Rüyanız hayırlara işaret etmektedir. İlk bölümde gördüğünüz uğur böcekleri bunun işaretidir çünkü rüyada uğur böceği görmek güzellik ve iyi şanslar simgeler. Bir dileğinizin gerçekleşeceğini işaret eder. Uğur böceğinin ateş böceği gibi yanıp sönmeye başlaması ise uyanık hayatınızda kendiliğinden ortaya çıkacak bir güzel düşünce veya tesadüfen ortaya çıkan parlak fikirleri işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada uğur böceği görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyanızın ikinci bölümünde gördüğünüz düğün hazırlığı, gelinlik bakmak, kuaföre gittiğini görmek, kız isteme konuları uyanık hayatınızda kişisel gelişiminizin halen devam ettiğini ve bu konulara kafanızı fazla taktığınızı simgelemektedir.

“Rüyada Uğur Böcekleri Görmek” için 3 yanıt

Küçük kırmızı bir çadır ya da poşet (ne olduğunu kestiremiyorum) içinde bir böcek vardı, arkadaşım onu öldürmemi söyledi “hayır öldürmeyelim” dedim ve bir anda uğur böceğine dönüştü, bir süre yürüdükten sonra uçtu ve uyandım.
ugur böcegi, 22, Kadın, Bekar, Öğrenci, ruhen yorgun

Rüyada böcek görmek, genellikle küçük, gelip geçici endişeleri temsil eder. Bu endişeler gelip geçici olsa da yinede size bazı sıkıntılar vermektedir bu sıkıntı ruh halinizde üzüntü, korku ya da gerilim olarak ortaya çıkar.
Böceği öldürmemeniz sizin temiz kalpliliğinizi gösterirken, böceğin uğur böceğine dönüşmesi sizin bu üzüntü, korku veya stresi üzerinizden atıp mutlu ve şanslı bir yaşam arzu ettiğinizi ve bunun gerçekleşeceğini simgeler. Çünkü rüyada uğur böceği görmek güzellik ve iyi şanslar simgeler. Bir dileğinizin gerçekleşeceğini işaret eder.

Benim ruyam az karisik.

Cunku ben ruyada hamileyim ve bebek bekliyorum. Biranda ben ellimde ugur bocegi olluyor ve onu emdiriyorum. Sonra ugurbocegi gidiyor baska bir bocek gelliryor ben onnuda siseden emdiriyorum (kendime ikisinde de diyorumki bu boyuyecek ve bebek ollacak).

Sonra ikiside olluyor. Ve ben agliyarak bagriyorum. Diyorumki jaaa bune jaa.

Sonra karnima bakiyorum ve halen hamile oldumu goruyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir