Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Ülkede Savaş Olduğunu Görmek

Rüyada ülkede savaş olduğunu görmek ne demektir?

Rüyamda ülkemiz çok kötü bir durumda savaş var. Bu durumda kardeşim Begüm, kuzenim ve sınıftan bir arkadaşım uçakla yurt dışına gideceklermiş. Hatta ben de diyorum kendi kendime “bu durumda böyle bir şeyde gidilir mi hiç?” diye.

Daha sonra ev arkadaşıma bir mesaj gelmiş onu bana gösterecek ama zorlanıyor göstermekte. Sonra gösteriyor, mesajda uçağın düştüğü ve kardeşim, kuzenim ve o arkadaşımın öldüğü yazıyor ama mesajın kimden geldiğini bilmiyorum. Ben kardeşimin öldüğünü öğrenince bayılıyorum.

Sonra uyandığımda annemle babamın yanındaydım, annemle ben çek yata yatıyoruz. Annemle babam bilmiyorlar kardeşimin öldüğünü, ben onlara nasıl söyleyeceğim derken kardeşim çıkıp geliyor, ben şaşırıyorum. Üzerinde de pembe bir tşört vardı. Teşekkürler
22 yaşında bekar bayanım.

Rüyada ülkede savaş olduğunu görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada devlet ile halk arasında savaş olduğunu görmek rüyayı gören kişinin iç dünyasında kimi çatışmalar yaşadığını ya da bir duygusal mücadele içinde olduğunu simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada savaş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ülkede Savaş Olduğunu Görmek” için 2 yanıt

Ülkede savaş var ve bende önderlik yapıyorum. Bir ejderhanın üzerinde uçup savaşıyorum. Çok rahatım sanki ejderha sadece bana ait. Yeşile benzer bir rengi var, koyu cok koyu. Savaş sırasında ateş püskürtüyor. Ve rüyada ben bunu daha önce gördüm diyorum ve ejderha yanmıştı ama bu kez yanmasını istemedim. 20, Kadın, Bekar, Öğrenci

Roza selam, görmüş olduğun rüya büyük ihtimalle ülkenin içinde bulunduğu ortamdan olumsuz etkilenmiş olmanızın yansımasıdır ve birinci tür rüyalar sınıfındadır. Bu sınıftaki rüyalar kişinin günlük hayatta kafasını taktığı bir konunun ya da kendisi çok etkileyen bir konunun uykuda değişik senaryolarla canlandırılmasıdır.
Rüyanın en ilgi çeken tarafı rüyada önderlik yaptığını görmüş olmandır ki bu sizin gerçek hayatta sorumluluk sahibi biri olduğunuzu ve her işin altından başarıyla kalkma yönünüz olduğunu temsil eder. Ayrıca lider sayfası ilginizi çekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir