Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Ultrason Görmek

Rüyada ultrason ne demektir?

Rüyamda hamileyim, birden suyumun geldiğini sanıyorum ve iç çamaşırımda su görüyorum. O an aslında 3 aylık hamile olduğumu hatırlıyorum. Eşimle hemen doktora gidiyoruz. Doktor ultrason ile bebeğe bakıyor. Bebeğin durumu gayet iyi, hatta bebek bana gülümsüyor. Ultrasonda bebek tüm ayrıntılarıyla görünüyor. Tıpkı eşime benziyor. Tam o sırada doktor gelen suyun midemdeki urdan kaynaklandığını ama korkmamam gereğini ve bol su içersen hamileliğimde sorun yaşamayacağımı söyledi ve uyandım. Not: daha önce düşük yapan ve çocuk sahibi olmayı isteyen biriyim.

Kimden: birbayan
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:34
Medeni Durumunuz:evli
Anahtar kelimeler: hamilelik, ur, iç çamaşırı, ultrason
Şu anki ruh haliniz: kararsız

Rüyada ultrason görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada Ultrason görmek tanık, yansıma, bilgi, potansiyel anlamlarını simgeler. Ultrasona girmek, ultrasona girdiğini görmek kendi duygusal dünyanızda kimi bilgileri ortaya çıkarmak anlamını taşır. Ultrason aldığını, ultrason kullandığını görmek kendiniz hakkında bilgi sahibi olmayı ifade eder.

Rüyada hamile olmak, hamile kalmak, hamile olduğunu, hamile kaldığını görmek önemsiz konular ve küçük sorunlar ile fazla vakit harcamak yerine geleceğinizi daha çok ilgilendirecek temel konularda odaklanmanızın daha yararlı olacağını belirtir.

Ancak gerçekte daha önce düşük yapan ve çocuk sahibi olmayı isteyen biri olmanız nedeniyle bu rüya hamileliğiniz hakkında kimi endişe ve korkularınız olduğunu ifade eder. Ancak bu gayet normaldir ve her anne adayının bu kaygıları taşıması gerekir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada hamile görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ultrason Görmek” için 3 yanıt

Rüyada ultrasona girmek neyi gösterir
Rüyamda hamile imişim, ultrasona girmişim ve net bir şekilde bebeği ultrasonda görüyorum, erkek organını da görüyorum, anlamı ne. Benim şuanda 5 aylık bir erkek bebeğim var. Teşekkür ederim.

Rüyada ultrasona girmek, Ultrasona girdiğini görmek, Kendi duygusal dünyanızda bazı bilgileri ortaya çıkarmak anlamını taşır.

Rüyamda kadin doguma gidiyorum ve ultrasonla hamile kaldigimda nasil bir hamileligim olacagini ve bebegimi gosterdi. Bebegim karnimin icinde resmen dans ediyordu ve erkekti. Ben hickiriklarla agliyorum ALLAH im ne olur banada nasip et diye (bebek istiyorum bu arada)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir