Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Uluma Sesi Duymak

Rüyada uluma sesi duymak nedir?

Rüyamda sevgilim ile dolaşmaya çıkmıştık, önce yerlerde biraz biraz kar vardı, arabayı park edecek yer arıyorduk, sonra biz karda dolaşırken tüm ağaçlar çiçek açmaya başladı, biz el ele yukarı çıktıkça karlar bitti, sadece hafif yeşillik ve çiçek açmış ağaçlar kaldı, tam manzaraya bakarken kurt uluması duyduk dikkatli baktığımda beyaz bir kurt gördüm, önce kaçmaya başladık sonra geldiğimiz yönden bir tane daha beyaz kurt çıkınca durduk, yerden taş alıp attık, önce uzaklaştı sonra tekrar üstümüze koştu. Ben çenesinden tutarken sevgilim belinden silahını çekti vur dedim ama o anda uyandım. Rüyada yorumlanacak birçok şey var sanırım bana yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi günler.

Rüyada uluma sesi duymak yorumu

Rüyada uluma sesi duymak ağır hastalık, büyük sıkıntılar anlamına gelir. Kurt uluması, kurt ağlaması, bir kurdun uluduğunu görmek uyanık hayatınızda sizden yardım bekleyen birinin imdat çığlığını gösterir. Köpek uluması, uluyan kopek, bir köpeğin uluduğunu görmek, uyanık yaşamınızda sevdiklerinizle ilişkinizin bir tehdit altında olduğunu ve bu konuda çok dikkatli olmanız gerektiğini uyaran ikaz edici bir rüyadır ve çok önemlidir, mutlaka dikkate alınmalıdır.

“Rüyada Uluma Sesi Duymak” için bir yanıt

Selam rüyada koyun sürüsünün çobanıydım, bu sırada bir kurdun ulumaya başladığını gördüm ve sürüye saldıracağını anladım ve kurdu kovalamaya başladım. Bunun açıklaması nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir