Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Uluyan Köpekler Görmek

Rüyada uluyan köpekler neye işarettir?

Iyi Gunler, Asagida anlatigim ruyayi annem gordu. Kendisi 60 kusur yasinda, dul bir hanimdir. Annem garip bir ruya gormus, bana ruyayla ilgili yorumunuzu gonderirseniz cok seviniriz. Kiz kardesimin arabasiyla, ben ve annem yolda gidiyoruz. Annem, bize tir geliyor yol verin diyormus, bizde vermisiz. O arada annem uzaktan bize saldirmayan fakat ulayan havlayan köpekler goruyor. Nasil oldugunu bilemiyor, yalnız artik arabada olmuyoruz. Biraz yuruyoruz galiba, annem kız kardesimi yesil bir tepenin uzerinde gole bakarken goruyor, comeliyormus, ben ve anne yolda yuruyormusuz kaldirimda, sonra ben demisimki, anne ben yoruldum deyip, kaldirimda kivrilip uyumaya basliyormusum, annede telasla uyanmis ben yerde uyuyor, ote yanda kız kardesim tepenin basinda comelip gole, suya bakiyor. Sizce ne anlama gelebilir? Tesekkurler ve Saygilar. Aylin

Rüyada uluyan köpekler görmek rüya tabiri

Annenizin rüyası, onun gerçek yaşamında sevdiklerine karşı bir tehdit algıladığını ve onların ( büyük ihtimalle çocukları – yani sizler ) çok dikkatli olmaları gerektiğini düşündüğünü simgelerken, bu durumun kendisinde gerginlik yarattığını göstermektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada köpek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Uluyan Köpekler Görmek” için 3 yanıt

Yorumunuz icin sagolun. peki benim birden kaldirimda kivrilip uyumam ne anlama geliyor? Uyumakla ilgili bir suru ruya anlamlarina baktim, hemen hemen hepsi kotu seyler soyluyor, issizlik, gaflet, hastalik gibi.
Saygilar
Aylin

Aylin selam. Rüyalarda ana tema çok önemlidir, ayrıntılar genellikle anlamı güçlendirmek amacıyla beyin tarafından üretilen senaryolardır. Rüyaları kelime kelime açıklamaya çalışmak hatalı anlamlara sevk eder. Annenizin rüyası, sizler hakkında bazı endişeleri olduğunu simgelemekte. Bu endişeler;
* sizin hakkınızda hastalık ya da bazı küçük sorunlar olduğunu düşünüyor ve endişeleniyor olabilir( kaldırımda kıvrılıp uyumanız yani)
* kız kardeşiniz için onun maceracı yönü hakkında kaygıları olabilir ( tepede durması )
Lütfen issizlik, gaflet, hastalik gibi saçmalıkları aklınıza getirmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir