Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Umreye Gitmek

Rüyada umreye gittiğini görmek neye işarettir?

İyi günler, rüyamda annem ve ablamla birlikte umreye gideceğimizi öğreniyorduk. Sonra bir otobüs kafilesiyle birlikte yola çıkıyorduk, otobüs ve otobüstekilerden ayrılıp dik karlı bir yokuştan araba tırmanmadığı için kendimiz tırmanıyorduk ama karlı olduğu için sürekli kayıyorduk. Karlı yokuşun sonunda sıcak çöl varmış, oradan gelen beyaz giyimli hacıları görüyordum. ama sürekli kayıyorduk. yokuşu çıktığımızı göremeden uyandım. Yorumlarınızı bekliyorum, kolay gelsin. İpuçları: umre ziyareti, umre kafilesi, dik yokuş, karlı yokuş, yokuş tırmanmak, sıcak çöl, beyaz giyimli hacılar. 04 Ağustos 2012, 02:56

Rüyada umreye gitmek nasıl yorumlanır?

Merhaba, rüyada umreye gitmek veya umreye gittiğini görmek, umre yapmak rüyayı görenin veya umreye gittiği görülen kişilerin malının artmasına, ömrünün uzamasına yorumlanır. Ancak rüyanızda umreye gitme eylemi henüz gerçekleşmemiş, niyet aşamasında olduğu için ve rüyanızdaki karlı yokuştaki çabalarınız, malınızın artması ve uzun ömür için yapmanız gereken kimi şeyler, aşmanız gereken bir takım engeller olduğunu simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada umre görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Umreye Gitmek” için 6 yanıt

iyi günler ben de rüyamda umre için hazırlaıyordum, rahmetli annem beni hazırlıyordu, tek başıma gidecektim umreye, biraz da korkuyordum, uçakla gidiyordum bir kadın yanıma yüklü miktarda para veriyordu mücevher almam için

hayra çıksın inşallah, rüyamda annem babam ben umreye gidiyorduk annem ababm süpriz yapıyolardı bana havalimanına gidiyorduk arkadaşım vardı çok sevdiğim ama hep aramızda bir soğukluk olurdu onun bana karşı hep onu arıyım ben gidiorum hakkını helal et deme çabam vardı ve bi türlü ulaşamıyordum yorum yaparsanız sevinirim

selamın aleyküm
Rüyamda annemle umreye uçakla gideceğimizi gördüm arkadaşıma 5-6 saat sürecek ama ne yapalım değer deyip muhabbet ediyordum. hemen ardından bir kalabalık bizi umreye gideceğımız için bizi evde ziyarete geldiklerini gördüm. aynı rüya içinde biz kalabalığa bakınırken ablamın evleneceği haberi yayılıyordu ortada bunun yorumunu yaparsanız sevinirim iyi günler.

Rüyada umreye gittiğini görmek
Rüyamda eşimle beraber umreye gitmiştim. İlk önce tavaf yapmak istedim fakat kabenin etrafında tavaf yapan kimseleri göremedim. Sonra kabenin içinde gezerken bir tane bayan çarşaflı kadın polis eşimi tutuklamak istedi. Kıyafetleri tam kapalı olmadığı için. Sonra kapalı bir bayan gelerek polise bizim yabancı olduğumuzu ve eşimin giyinme adabından haberi olmadığını söyledi. Sonra oradan sonra dini mekanları gezmeye gittik fakat erkek ve bayanlar ayrı ayrı yerden giriş yaptıkları için ziyaret sonrası eşimi kayıp ettim. Akabinde eşimi bayan polisten kurtaran kadın tekrar geldi onun sayesinde eşimi buldum ve çarşıya gittim. Daha önceden umreye gitmiştim buralar değişmiş diyerek uyandım.
yorumlarınız için şimdiden tşk…31, Erkek, Evli, Çalışıyor, mutlu

Rüyada umre yapmak, Kabeyi tavaf etmek en hayırlı rüyalardandır ve rüyayı görenin malının artmasına, ömrünün uzamasına ve hayırlara işaret eder. Ancak umre ziyareti sırasında yaşadığın olaylar, karşılaştığını durumlar şu anda gerçek hayatınızda kafanızı karıştıran bazı durumlar içinde olduğunuzu ve bu nedenle önünüzdeki kısmetleri göremediğinizi ancak bunu atlattıktan sonra her şeyin yoluna gireceğini temsil etmektedir.

Rüyamda okula gitmistim ve umre gezisi oldugunu ogreniyordum. ayni gun icinde umreye gidiyorduk. Annemin babamin haberi yoktu. gidecegimiz yere vardik. Böyle han market gibi yerlere gittik sadece, kabeyi gormedim. umreden donduk. herkese umreye gittigimizi fakat kabeyi gormedigimi soyluyordum. ne demektir?

17, Kadın, Bekar, Öğrenci, mutlu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir