Rüyada Umreye Gittiğini Görmek

Rüyada umreye gittiğini görmek neye işarettir?

Gördüğüm rüya umreye gitmek hakkında ve inşallah bana yanıt verirsiniz. Rüyamda annemle birlikte umreye gideceğimizi gördüm, iş yerinden izin almaya çalıştığımı, sonra aniden umreye gittiğimizi gördüm ama gittiğimiz yerde merdivenler vardı, çok eski ve korkunç, orada annemi kaybettim, annem yanımda yoktu, o kadar karışıktı ki yolumu bulamadım.

Beni merdivenden okla kovalayan arkamdan ok atan bir adam vardı, sadece üstünde külotu olan kimsenin dilinden anlamıyordum, yol bulamıyordum, Kabeyi görmek için merdivenlerden indiğimde kuru kafa iskelet vardı, etrafında kara örtülü inançsız bir insan topluluğu, çok ürktüm, “burası nasıl bir yer, annem ne yapar, onuda kaybettim izimi bulamaz” dedim, Kabe’ye ulaşıp huzur bulamadım bir türlü. Öyle bir rüyaydı, yorum bekliyorum hayırdır inşallah.

Takma isim : GÜL
Yaşınız : 31
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Evli
Ruh haliniz : normal
Anahtar kelime : inançsız insanlar, Kabe.

Rüyada umreye gittiğini görmek neye yorumlanır?

Gül merhaba,

Rüyada umre görmek her yönüyle hayırlıdır, arınma, sağlık, sıhhat, bereket işaret eder. Rüyada umreye gitmek, umreye gittiğini görmek, rüyayı görenin veya umreye gittiği görülen kişilerin malının artmasına, ömrünün uzamasına yorumlanır. Bakınız umre sayfası.

Ancak rüyanız, yaşamınızda kimi şeylerin yolunda gitmediğini, bu yüzden arzuladığınız sağlık, sıhhat, berekete kavuşamadığını simgelemektedir. Bu rüya yanlış giden şeyleri tespit edip, ona göre önlem almanızı işaret eden çok önemli bir rüya olabilir.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

3 Yorum yapılmış

 1. adanur dedi ki:

  Rüyada umreye gideceğini görmek
  Rüyamda umreye gitmek icin havalimanina gelmişim, 4 gunluk umreye gidecekmisim, kafeteryada ayaga kalkınca abim ve kardeşim gidiyor annem kalıyor, ben onunla vedalaştiktan sonra pasaportumla gidiyorum ama o an gitmekten vaz gecip metroya biniyorum ve metroda tekrardan karar degistirip havalimanina gidiyorum, sonra uçağın kalkmasina 15 dakika var diye pasaportumu inceleyen kadin gecmeme izin vermiyor ve sizi sadece mehmet ali bey yetistirebilir uçağa diyor ve onun dahili numarasini arıyor, adam acmayinca bende cebini istiyorum onu arıyorum sürekli cabalarken ulaşmaya uyandım, yorumlarsaniz sevinirim teşekkür ederim.
  adanur, 25, Kadın, Bekar, Çalışıyor, ruyadan sonraki gun hastalandim gribim,

  • Rüya yorumcu dedi ki:

   Rüyanız zenginlik, itibar veya sağlıklı ömür yaşamak konusunda kimi kuvvetli arzularınız olduğunu ancak bunlara kavuşmak için daha kararlı olmanız gerektiğini, aksi halde onlara kavuşamayacağını simgelemektedir.

 2. Hatice dedi ki:

  Merhaba ben halamla beraber umreye gidiyorum fakat bir türlü kabeyi göremedim oradaki insanlar halamla bana bir duvar gösteriyorlar o duvarı geçerse görürsün diyorlar bir sürü duvar çıktık ama bir türlü kabeyi göremedim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*