Rüyada Umreye Gittiğini Görmek

Rüyada umreye gittiğini görmek neye işarettir?

Gördüğüm rüya umreye gitmek hakkında ve inşallah bana yanıt verirsiniz. Rüyamda annemle birlikte umreye gideceğimizi gördüm, iş yerinden izin almaya çalıştığımı, sonra aniden umreye gittiğimizi gördüm ama gittiğimiz yerde merdivenler vardı, çok eski ve korkunç, orada annemi kaybettim, annem yanımda yoktu, o kadar karışıktı ki yolumu bulamadım.

Beni merdivenden okla kovalayan arkamdan ok atan bir adam vardı, sadece üstünde külotu olan kimsenin dilinden anlamıyordum, yol bulamıyordum, Kabeyi görmek için merdivenlerden indiğimde kuru kafa iskelet vardı, etrafında kara örtülü inançsız bir insan topluluğu, çok ürktüm, “burası nasıl bir yer, annem ne yapar, onuda kaybettim izimi bulamaz” dedim, Kabe’ye ulaşıp huzur bulamadım bir türlü. Öyle bir rüyaydı, yorum bekliyorum hayırdır inşallah.

Takma isim : GÜL
Yaşınız : 31
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Evli
Ruh haliniz : normal
Anahtar kelime : inançsız insanlar, Kabe.

Rüyada umreye gittiğini görmek neye yorumlanır?

Gül merhaba,

Rüyada umre görmek her yönüyle hayırlıdır, arınma, sağlık, sıhhat, bereket işaret eder. Rüyada umreye gitmek, umreye gittiğini görmek, rüyayı görenin veya umreye gittiği görülen kişilerin malının artmasına, ömrünün uzamasına yorumlanır. Bakınız umre sayfası.

Ancak rüyanız, yaşamınızda kimi şeylerin yolunda gitmediğini, bu yüzden arzuladığınız sağlık, sıhhat, berekete kavuşamadığını simgelemektedir. Bu rüya yanlış giden şeyleri tespit edip, ona göre önlem almanızı işaret eden çok önemli bir rüya olabilir.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir