Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Umutsuzluk

Rüyada umutsuz olmak neye işarettir?

Ben 18 yıllık eşimden ayrıldım ve bende her gün onu rüyamda görüyorum. Yapmadığım, işlemediğim bir iftira atıldı bana eşimde bunu bile bile beni boşadı ya ailesi ya beni seçecekti ve ailesini seçti. Ben rüyamda eşimle kendimi yeşillikler içinde görüyorum hep , eve geri döndüğümü mutlu olduğumuzu annesiyle muhabbet içinde olduğumu hep güzel şeyler görüyorum ama rüya işte, eşimle düşman değiliz görüşüyoruz ondan mı acaba bu tür rüyalarım bilemedim.

Ben böyle rüyalar gördükçe umutlanıyorum ayrıldığım günden buyana kadar da Allah’tan umudumu hiç yitirmedim. Ancak ilk defa dün gece kötü bir rüya gördüm, eski eşimin suratı buz gibiydi, “ne oldu” dedim, “benim artık umudum kalmadı” dedi. Yardımcı olun lütfen aydınlatın beni.

Rüyada umutsuzluk yorumu

Sezen merhaba, lütfen öncelikle eski eşini rüyada görmek sayfasını inceleyin.

Rüyada umutsuzluk, umudunu kaybetme, umudu kaybettiğini görme gerçek yaşamınızda birçok zorluklarla karşılaştığını, daha karşılaşacağını, bunların hayatın bir parçası olduğunu ve onlarla mücadele etmeniz gerektiğini ifade eder. Bir başkasını umutsuz görmek , kimi arkadaş veya akrabalarınızın büyük sıkıntıda olduğunu işaret eder.

“Rüyada Umutsuzluk” için 2 yanıt

Eski sevgilinin ayağının kesilmiş olduğunu görmek
Rüyamda eski sevgilimin sol ayağı yoktu. Berbat haldeydi. Benden kaçıyordu ben de onu kovalıyordum. Gizlendi onu buldum. Ayağımı sana vereyim diyordum. Gözlerinin içi ağlıyordu çok mutsuzdu, derinden hissettim acısını

Sara selam, görmüş olduğun rüya tipik bir eski sevgili rüyası olup bu konuda detaylı açıklama eski sevgiliyi görmek rüya tabiri sayfasında yer almaktadır. Burada önemli olan konu ise onun sol ayağının olmadığını görmen olup bu ise onun gerçek hayatta kendini güçsüz hissettiğine delalet edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir