Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Un Görmek

Rüyada un görmek neye delalet eder?

Rüyamda havaya, suya ve ateşe hükmediyordum, sonra birine bir kapı verecektim fakat kilidi bozuktu, kilidi söküp tamir etmeye çalıştım, sonra kilidi vereceğim kişinin evine gittim, orada bana yaklaşık olarak 5-10 kiloya yakın un verildi ve o sırada bir bez torbanın içinde 5-6 tane ekmek gördüm, sonra çok az görüştüğüm bir akrabamı hasta olarak yatarken uyuduğunu gördüm.

Sonra evimizde kırık bir yatağın içinde eski köpeğimin yattığını gördüm ve sonra evimizin koridorun da iki tane akvaryum vardı, akvaryumların ikisinde de balıklar vardı. Temiz olan büyük, küçük olan pisti, küçük olandan bir tane balık dışarı atladı, sonra onu temiz olana koydum, küçük akvaryumu temizledim büyük ve temiz olan akvaryumun içine elimi soktuğumda elektrik çarptı.

Rüyada un görmek yorumu

Mustafa merhaba, rüyada havaya, suya ve ateşe hükmettiğini görmeniz sizin gizli kalmış bazı üstün yetenekleriniz olduğunu, bu yeteneklerin farkına varıp bunları kendin, ailen ve sevdiklerin için değerlendirmen gerektiğini ifade der. Rüyada kapı görülmesi gerçek hayatta karşınıza çıkacak fırsatlar ve imkanlar ile sizin bunlara tepkiniz konusunda mesajlar verir. Rüyada kapılar, fiziksel duruma göre detaylı olarak açıklanır. Sizin birine kapı verecek olmanız birine bazı fırsatlar yaratma arzunuzu gösterirken kilidin bozuk olması ve bu yüzden kapıyı verememiş olman bu fırsatı bir nedenle o kişiye sağlayamadığını temsil etmektedir.

Rüyada un görmek helal yoldan elde edilmiş mala ve namuslu kazanca işarettir. Rüyada un bolluğa, berekete, hayırlı paraya, zenginliğe, fazla gelire rivayet edilir. Rüyada un almak rüyayı gören kişinin herhangi bir alanda umduğunun üzerinde bir başarı kazanacağını ve kişinin hayırsız olarak gördüğü bir şeyin aslında onun hayrına ve menfaatine dönüşeceğini simgeler. Rüyada birine un vermek rüya sahibinin haksızlıklara bazen gözlerini kapadığını ve sadece üzülüp bu haksızlığı çözmek için hiç bir şey yapmadığını temsil eder. Rüyada un dökmek iyi değildir, maddi zarara, bir kayba veya kazancında rızkında azalışa delalet eder ve yakın bir zamanda küçük bir sıkıntı yaşayacağını işaret eder.

Rüyada bir akrabanın hasta olduğunu görmek o akrabanın bir sağlık sorunu haberini almaya delalet ederken, gördüğün kırık yatak özel hayatınız konusunda kendiniz ile barışık olmadığınızı, kendini kabul etmek bakımından zorluk çektiğinizi gösterir. Bu kırık yatakta yatan eski köpeğiniz ise özel yaşamındaki sorunlara dostlarınız yüzünden yaşadığınız bazı hüsranların sebep olduğunu anlatmaktadır. Rüyada akvaryum görülmesi yakın çevre ile ilişkiler hakkında bilgi verir ve dostlarınızın onlara gereksinim duyduğunuz bir anda sizi yalnız bırakacaklarını gösterir.

“Rüyada Un Görmek” için bir yanıt

Rüyamda arkadaşlarımla geziye gittiğimiz için servise binmistim . Fakat indiğimde üstüm başım un olmuştu. Yere dökmeye çalıştıkça daha çok çoğalıyordu. Bunu yorumlarmısınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir