Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Üniversite Sınavına Giren Birini Görmek

Rüyada üniversite sınavına giren birini görmek neye işarettir?

Rüyamda kuzenim üniversite sınavına giriyor. Ertesi gün bize geliyor, balkonda oturmaya ve konuşmaya başlıyoruz. Daha sonra 5-10 tane kuş görüyoruz. Kuzenim “bakalım burada var mı” deyip (ben kapalıyım) yemenimin önünü açıp beni yanağımdan öpüyor (bu kardeşçe bir öpüş değil çünkü çok utandım). Ben buna çok şaşırıyorum. Sonra bir yılan görüyorum, yılanlardan korktuğum için kaçmaya çalışıyorum . Sonra yılan evin içinde kayboluyor . Kardeşime sorduğumda halının arkasına gitti diyor. Sonra ben çığlık attım. Öylece uyandım .

Not: Kuzenimden hoşlanıyorum. (aşığım yani). Anlamını bana söylerseniz çok sevinirim! 15 yaşında kızım

Rüyada üniversite sınavına giren birini görmek neye yorulur?

Rüyada üniversite sınavına giren birini görmekRüyanız aklınızı başınıza toplayıp kardeşiniz sayılacak kuzeniniz ile aranızda bir şey olamayacağını, olamaması gerektiğini öğrenmeniz gerektiğini temsil etmektedir. Kuzeniyle arasında bir şey olanlar ya da evlenenlerin bol miktarda özürlü çocuk sahibi olduklarını bilmeniz gerektiğini, bilmiyorsanız öğrenmeniz gerektiğini de anlatmaktadır.

Rüyada kuzenin sınava girdiğini görmek, etrafındaki insanların zorlu yaşam şartları karşısında neler çektiklerinin farkında olmak gerektiğini gösterir. Rüyada balkonda oturmak, karamsarlığa kapılmamak gerektiğini simgelerken aynı zamanda arınıp, eski duygu ve düşünceleri terk edip, yaşama pozitif bakmaya başlayarak hedeflerinize kaldığınız yerden ilerlemeye devam edeceğinizi ifade eder.

Rüyada kuş görmek, genel olarak, zihinsel fonksiyonları, hayattaki kısıtlamaları, gizli düşünce veya gizli isteklerinizi, umut ya da özlemlerinin kısıtlanmasını ve sınırlar ötesine taşımak istediğiniz hayal gücünüzü temsil eder. Rüyada kuş görmek, kuşu yakalamak, kuşu sevmek, kuşları beslemek, kuşun sesi, genellikle insanın iç dünyası ile ilgili mesajlar verir.

Rüyada kuzenle öpüşmek kendini keşfetme konusunda eksiklerin olduğunu, kendini daha fazla tanımak, kimi yönlerini öğrenmek gerektiğini ifade eder. Onun seni biraz zorla öpmesi ise yaşamında kimi maceralar aradığını ancak ne yapacağını, nasıl yapacağını bilmediğini gösterir.

Rüyada yılan görmek, gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz gizli korkular ve endişeleri, ihanete düşmanlığa veya gizli düşmanlara, doğru yoldan ayartılıp yoldan çıkarılmaya veya yaşam enerjisi ve sağlık konusunda gelişmelere işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada öpmek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Üniversite Sınavına Giren Birini Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda öğretmenimle tek bir odada oturuyorduk, sanki ben sınav oluyordum. ögretmenim bana “nursena yazın çok güzel, sen öğretmen olacaksın” dedi ve öğretmenimde şu anki bulunduğum lisede olan öğretmenim. bu rüyayı Allah rızasi icin aciklayabilir misiniz

Nursena merhaba,
Rüyanda şu andaki öğretmeninin öğretmenini görmüş olman kendini geliştirmek, yeni ufuklara açılmak için önünüzde büyük fırsatlar olduğunu gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir