Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Üniversiteyi Kazanmak

Rüyada üniversiteyi kazanmak neye işarettir?

Tuya detayı 34 yaşinda evli ve 1 çocuk annesiyim. lise mezunuyum ve 3 yildir çalişmiyorum. Rüyamda “doğuş üniversitesinin uluslararasi ortaklik bölümünü kazanmişim. çok iyi bir bölümmüş. Çok mutlu oldum ve heyecanlandim. kayit yaptirdim, okula başladim. yurttaki arkadaşlarla bile taniştim. o kadar gerçekti ki gülümseyerek uyandim. eşim vardı rüyamda ama arkadaşim olarak. çocuğum yoktu. ” yorumlarsaniz sevinirim. Rüyada üniversite kazandığını görmek nedir teşekkürler.

Rüyada üniversiteyi kazanmak neye yorulur?

Rüyalar kişinin ruh halinin aynasıdır, bu yüzden sıkıntılı rüya görmek kişinin şu anda sıkıntılı bir dönem geçirdiğine delalet eder.

Rüyada kendini üniversitede görmek,  sıkıntıların bitmesi, rahatlamak, işlerin yoluna gireceği anlamına gelir. Rüyada üniversiteye gittiğini görmek aynı zamanda iş hayatında başarıyı da ifade eder.

“Rüyada Üniversiteyi Kazanmak” için 4 yanıt

ben lise 3.sınıf öğrencisiyim rüyamda üniversiteye hazırlanan sevgilimin izmirde adını hiç duymadığım bi üniversiteyi kazandığını gördüm bunun anlamı nedir acaba ?

ben bir bayanım, benim eşim rüyasında aöf den 2 yıllık ünüversite kazandığını, kayıt için okulun bahçesinde olduğunu ancak cüzdanını kaybettiğini görmüş, kayıt yerini bir tanıdık ablamizin ona gösterdiğini söylüyor, kayıt içinde sadece kimliğini istediklerini ve cüzdan kayıp olmasına rağmen kimliğinin yanında olduğunu söylüyor, sizce ne anlamda lütfen yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir