Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Ünlü Bir Adamla Nişanlanmak

Rüyada ünlü bir adamla nişanlandığını görmek ne demek?

Rüyamda ünlü bir adamla nişanlandığımı gördüm ama hiç bir şeye şahit olmamıştım sadece bilgisine sahiptim, çok mutlu değildim açıkçası ama mutsuz da değildim, takı olarak ta bir adet bilezik bir de 10 adet küçük altın vardı fakat ben bunları görmüyordum sadece montumun cebinde elimle sayıyordum, bu sırada beni takip eden biri vardı ve ben bunun yüzünden dua ediyordum Allah’a.

Yolumu değiştirdim ama beni sıkıştırıp tekme karnıma atıyordu, sonra o çocuğu sınıf arkadaşlarım döverek alt ediyorlardı, bu arada okuluma hala devam ediyordum ve altınların içinde bulunduğu montumu sınıfta unutmuştum kafam çok karışıktı o korkuyla koşarak sınıfa girdim ve montumu aldım rahatladım, zaten o sırada altınlarımı saydım ve nişanlıma telefon edip altın sayısını teyit etmek istemiştim, yorumlarsanız sevinirim. 21, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada ünlü bir adamla nişanlanmak tabiri

Rüyada ünlü bir adamla nişanlanmak
Rüyada ünlü bir adamla nişanlanmak

Ayşe selam, Rüyada ünlü biriyle nişanlanmak reel hayatınızda arzu ve isteklerinizin sahip olduklarınızdan fazla olduğunu, daha mütevazi olmak gerektiğini gösterir. Rüyada bilezik görmek güzel, faydalı bir işe ve bekarlar evlilik anlamına gelir. Fakat bu evliliğin erken olacağına işarettir. Rüyada altın görmek, birkaç şekilde yorumlanır. Altın görmek ümit, iyi sıhhat demektir ya da rüyalarda altın ile ilgili herhangi bir şey görmek, maddi, manevi ve sağlık yönünden istenilen şeylerin gerçekleşeceği, çevreden iyilik ve yardım görüleceği bir döneme girildiğini gösterir.

Rüyada takip edilmek, başaramayacağınızı düşündüğünüz şeylerden sakındığını ifade eder. Böyle bir düşünceye sahip olmak insanın içe kapanmasına, yeteneklerini kullanmamasına, potansiyel gücünü değerlendirememesine sonuç olarak başarısızlık ve mutsuzluğa sebep olur. Bunun farkında olup ona göre tedbir almak gerektiğine tabir edilir.

“Rüyada Ünlü Bir Adamla Nişanlanmak” için bir yanıt

Ruyamda Arda Turan bana evlilik teklifi etmis ve nisanlanmistik, evlilik teklifini ise “en iyi ben soylerim” adli ses yarismasinda etmisti, biz karagozlum sevdalanmis sarkisini soyluyorduk. Son kisi soyledinde o soyleyerek geliyor ve teklif ediyordu. Acaba bu ruya ne anlama geliyor? (gercekten dun gece gordugum bir ruyadir)!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir