Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Ünlü Biriyle Evli Olduğunu Görmek

Rüyada ünlü biriyle evli olmak neye işarettir?

Rüyamda ünlü biriyle evliyim, ev yeşillikler içinde ama akşam yani etraf karanlık doğum yapıyorum, erkek bebeğim oluyor, onu kucağıma alıyorum emziriyorum, iki göğsümde süt dolu, emzirdikten sonra diyorum ki sırtını sıvazlayarak gazını alayım, gazını alırken elim azıcık fazla çarpıyor, bebek ağlıyor, sonra seviyorum onu susuyor.

Misafirler geliyor, iş için çok sevdiğim değer verdiğim bir arkadaşım onlarla konuşuyor, bende bebeği bırakıp yanlarına gidiyorum, sonra bir süre sonra aklıma geliyor bebeği emzireyim arkadaşımda bir bebeğe bakayım diyor, birlikte kalkıyoruz yine emziriyorum aklımda en çok kalan çok sütüm olması ve çok güzel mis kokulu bebeğim olması. meltem, 36, Kadın, Bekar, Çalışıyor, mutsuz, heyecanlı, endişeli.

Rüyada ünlü biriyle evli olduğunu görmek tabiri

Meltem selam, gördüğün rüya temiz ahlaklı, düzgün bir insan olduğunu, aslında şansının açık olmasına karşılık kendine yüksek hedefler belirlemen yüzünden önündeki kimi fırsat ve kısmetleri kaçırdığını ve bu durumun sende bir hayal kırıklığı ve mutsuzluk haline sebep olduğunu temsil etmektedir. Rüyadaki unsurlara bakmak gerekirse;

Rüyada ünlü biriyle evli olmak ya da beraber olduğunu görmek, reel hayatınızda arzu ve isteklerinizin sahip olduklarınızdan fazla olduğunu, daha mütevazi olmak gerektiğini gösterir.

Rüyada doğum yaptığını görmek yeni bir fikre veya projeye imza attığınızı temsil eder. Hayatta yeni başlangıçlara veya çok yakın bir zamanda olacak, düğün, nikah, konferans, iş toplantısı gibi vs bir toplantıya delalet eder. bu rüyanın biraz daha kesin bir yorumu sizin yukarıda bahsettiğimiz toplantılara vs katılma / iştirak etme konusunda tereddüt ettiğinizi ifade eder.

Rüyada bebek emzirmek yaşamınızda olgunluk dönemine giriş yaptığınızı, olaylara daha objektif bakmaya başladığınızı, gelişmelerin iyi olacağını simgeler.

“Rüyada Ünlü Biriyle Evli Olduğunu Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda benden buyuk unlu biriyle evleniyordum ama sonra o binanin cati katina cikip baska nedenden dolayi kendi oldurmek istiyor. bense asagida bayiliyordum. oda endiselenerek, korkarak asagiya kosuyordu. bu arada genc baska bir erkekde benimle ilgileniyordu. Bu karisik ruya ne anlama geliyor sizce?

Rüyamda çok sevdiğim bir unlu erkek ile evliydim. Onu uçağa yetiştirmeye çalışıyorduk. Ama onun morali çok bozuktu. Sana yemek koymadik dedim o da bana pogaca var dedi. Sonra o benim erkek kardeşim ve erkek kuzenlerimle uçağa oturdu ama benim icime sinmedigi icin havalimanındaki kantinciye kahvaltı hazirlattim. Sonra gorevliye ucak kalkti mi dedim o da yetisebilirsiniz dedi. kosa kosa ona verdim. Sonra gittim. Dedem ondan bahsediyodu ona birşeyler için kızıyormuş bende ona birşey demeyin deyince seninle ilgili değil dedi. Sonra ben tekrar uçak kalkti mi diye bakınca onun oturduğu koltukta hatırlattığın kaptaki kahvaltıyı görüyorum yememiş ve orda bırakmış. Çok üzülüyorum. Ruya Biraz geçtikten sonra tekrar geliyor ve onun gelmesine aşırı seviniyorum ama onun morali hep bozuk oluyo. Rüya çok anlamsız geldi bana açiklarmisiniz. Ve aşırı uzundu evli olduğumu gördüğüm kişi de benim çok sevdiğim bir ünlüdür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir