Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Ünlü Görmek

Rüyada ünlü görmek ne demektir?

Rüyamda kuzenlerimle bir ormandaydık, gece oluyordu ve yatmamız lazımdı fakat yatacak yerimiz yoktu, bu sırada ünlü birini gördük. Şu anda kim olduğunu hatırlamadığım bu ünlü kişi bize yol gösterdi. Toprağa çakıl taşlarıyla bir yuvarlak oluşturup yuvarlağı takip ederek toprağı eşelememizi söyledi. Dediğini yapıyorduk. Ben ilk baslarla tam kazamıyordum. Gücüm yetmiyordu. Sonralardan en iyisi ben olmuştum.

Her neyse çevresini kazdığımız yuvarlağın içinde uyuduk. Sabah olunca kucağıma bebek olan kuzenimi de alıp eve gittik diğerleriyle. Kucağımdaki kuzenimin annesi uyuyordu. Bende onu bir şarkı söyleyerek uyutmaya çalışıyordum. Söylediğim şarkı hala aklımda.

Rüyada ünlü görmek neye yorulur?

Rüyada ünlü görmek, ünlü biriyle karşılaşmak, ünlüyle konuşmak, ünlü birisi ile tanışmak, ünlü birini görmek yakında kimi olaylar karşısında çok mutlu olup umutlanacağı anlamını taşır, aynı zamanda çevreniz tarafından beğenilmek – takdir edilmek isteğinizi ifade eder. Bu rüya alternatif olarak o kişiyle ilgili inançlarınızı gösterebilir. Rüyada ünlü olmak, ünlü olduğunu görmek hayal kırıklığı veya gerçekleşmemiş başarılara olan arzuyu gösterir.

Rüyada ünlü biriyle evli olmak yada beraber olduğunu görmek, reel hayatınızda arzu ve isteklerinizin sahip olduklarınızdan fazla olduğunu, daha mütevazi olmak gerektiğini gösterir. Rüyada bir arkadaşınızın veya sevgilinizin ünlü olduğunu görmek arkadaşlarınızı veya sevgilinizi kaybetme onlardan ihanet görme korkusu taşıdığınızı işaret eder. Rüyada iyi bir arkadaşınızın ünlü biriyle olduğunu görmek hayatınızdaki bir kişinin idealinde olmasını istediğiniz haline işaret eder. Ünlü biriyle ilişkiye girdiğini görmek başarıya ulaşma konusundaki hırsınızı gösterir. Rüyada şöhret görmek bazen de hareketlerinize dikkat etmeniz gerektiğine yoksa hem kendiniz hem etrafınızdaki insanların üzüleceğine yorumlanır.

“Rüyada Ünlü Görmek” için 17 yanıt

Ruyamda cagatay ulusoyu gordum bizim okula gelmisti ben nobetciydim ve onunla sohbet ettim imzasini aldim cok guzeldi

rüyamda katy pery yi gördüm, her zamanki gibi çok güzeldi, onunla tanıştık birlikte californaya ya gidip konser verdik. keşke hiç uyanmasaydık

rüyamda meryem üzerliyle konuştum resim çekildim ve bol bol öptüm belkide büyük bir hayranıyım ondan dolayı etkilendim sanırım

Rüyamda One Direction grubu bizim okula geliyordu ve benle tanışıyorlardı.Harry Styles le sinemaya gidiyoduk.Gezip tozuyorduk.Sizce anlamı ne ?

rüyamda keshayı gördüm sürekli keshanın yaşını merak edip soruyordum ama kimseden hiç bir cevap alamıyordum

Ben rüyamda arabadaydım ve Fahriye Evcen ve Kenan İmirzaloğlu da vardı. Onlardan imza almak için kağıt arıyordum. Sonra Burak Özcivitin nerede olduğunu sordum cevabı tam hatırlamıyorum . sonra Fahriyenin yanağını öptüm ve rüyam bitti, birde sınıftan biri bana tokat attı.

Merhaba,
Rüyamda bir köprü üstünde panik yaşayan ünlü 2 bayan görüyorum. Biri bayılıp yere düşüyor. Diğeri de ardından bayılıyor(güneş gözlüğü var). İkincisinin düşmesini özenti olarak değerlendiriyorum. Ardından birinci bayan ayılmasıyla birlikte ağlamaya başlıyor.
Nedir ki bu rüya?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir